Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hetes babám nappal alszik...

1hetes babám nappal alszik folyamatosan, éjszaka 22-2ig meg ébren van és ordít bármit csinálunk vele. Van valakinek ötlete mit kezdjek vele? Lennt részletesebben kifejtem

Figyelt kérdés
kicsit sárga még de egyszerűen semmivel nem tudjuk felébreszteni,már mindennel próbálkoztunk,szinte alva eszi a tápszert,persze fele bele fele mellé alapon.Cicivel nemis próbálom mert csak tuszkolom a szájába fölöslegesen.Van valakinek ilyesfajta tapasztalata mit lehetne csinálni?
2010. márc. 13. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem faj a pocija.(szelgorcs) Nalunk is ugyanez volt, csak delutani oraban jott elo. Inflacolt hasznaltuk, kesobb az orvosunk tanacsara a szelcsovet. (csak ez hasznalat) Probald meg bufiztetni minden etkezes utan , bar irtad, hogy meg mindig nagyon aluszekony , igy egy kicsit nehezebb. Ha elmulik a sargasaga biztosan konnyebben fog menni. Kitartas!
2010. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vetkőztesd le,pelusozd át,arra szerintem felébred,legalábbis a mi babánk felébredt.ő is ilyen volt.de ahogy múlik a sárgasága,jobban fel lesz.4 óránál tovább viszont ne hagyd egy huzamban aludni,utána ennie kell.az éjjelre meg kitartást,mi babánk is fél 2-kor még boldogan nézelődött,én meg majd el ájultam a fáradtságtól.de aztán alakult,most már 9 körül alszik,1x kel éjjel és 6-7-ig alszik.sok-sok türelmet és kitartást.egyébként meg cicivel próbálkozz,mert el fog apadni a tejed.ha sírás közben feszíti is magát,meg húzgálja a lábacskáit,a keze pedig ökölben van,akkor hasfájás.infacolt adj neki,nekünk sokat segített.
2010. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én manóm két hetes, külföldön élünk. Az itteni orvos azt javasolta, hogy, ha nem akar a baba felébredni, ki kell cserélni a pelust és levenni róla minden ruhát, csak pelusban cicire tenni. Fázni nem fog, mert a testedhez ér a bőre, de kicsit jobban össze fogja magát szedni. A kis gyomrának, beleinek is az anyatej a legjobb. Mondom, nem tapasztaltból írom..mert ez a kiscsaj egy éhenkórász..szóval nem tudom mennyire válik ez be, de a doki szerint ez egy jó megoldás. Sok sikert!!
2010. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!