Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg tudnatok mondani hogy...

Meg tudnatok mondani hogy Nyiregyhazan hol van a legolcsobb bababolt, ahol babakocsikat is arulnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesi bababolt:)
2010. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, Mesi bababolt, a kórháztól nem messze, iszonyú igénytelen az egész bolt, a kiszolgálás is borzasztó, de olcsó.
2010. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fejeztem ki magam,nem igenytelen helyre gondoltam hanem az osszes bababolt kozul a legjobb arakra ami nem azt jelenti hogy a legrosszabb minoseg is...
2010. márc. 13. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kisebb boltot keresel, akkor az Amerikai bababoltot ajánlom, kicsi, de sok minden van benne jó áron. Ott vettük a babakocsinkat, hordozót, kis kádat, bodykat, téli, nyári takarókat, rugikat. Jó minőségű mind és nem drága. A "sárga dombház" alatt van a sarkon.

Viszont az akciós termékeket érdemes megnézni a Brendonban, C&A-ban is szerintem. Na meg a Tesco sem utolsó, ha ruhát szeretnél venni.

2010. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!