Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mestuácio után mikor termékeny...

Mestuácio után mikor termékeny a nő? Ha elmult es man masnap a párom belem ment lehetek terhes? 28 ciklusom

Figyelt kérdés
Terhesség

2015. szept. 20. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a helyesírás minőségével konvergál a teherbeesés valószínűsége "mán".


Amúgy a nő egész hónapban termékeny, nem lehet pontosan meghatározni, melyik az a 24 óra, amikor leginkább. A legvalószínűbb a hónap közepén, de ezt senki sem garantálja, létezik spontán peteérés stb. Ha "beléd ment" lehetsz terhes. Ennyire egyszerű.

2015. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
nem leszel így terhes. én is kipróbáltam és semmi nem történt. ha 28 napos a ciklus, akkor kb a 14. nap körül van ovuláció. akkortájt vagy a legtermékenyebb.
2015. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elmult es man masnap a párom belem ment lehetek terhes?"


Ha kocsival ment beléd,akkor tuti nem vagy terhes...

2015. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vigyázz, hogy ne menjen beléd a párod, mert az rohadtul fájni fog :D Nem csak másnap , de "mán" aznap is, amikor menstruálsz. A 28 ciklusod nem tudom, hogy jön ide, talán annyi volt eddig életed során? Mert akkor még elég fiatal lehetsz, vagy legalább is nem régóta menstruálsz, kicsit több, mint két éve csak. Ha 12 évesen jött meg először (kb. ez az átlagos életkor), akkor most 14 lehetsz, de persze a 12-t csak tippeltem. 14 évesen még szerintem ne legyél terhes egyáltalán.
2015. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Traktorral ment beléd? (nem, nem tudtam én sem megállni, elnézést).


Ha mán másnap beléd ment, akkor 28 ciklusnál jó eséllyel babát tehetett a hasadba, amit a következő mestuáció elmaradásánál ki is deríthetsz egy terhességi teszttel.


A spermiumok, amit a párod ott hagyott, miután beléd ment a kistraktorjával, 5-7 napig is életképesek. 28 ciklus esetén, a 14. cikluson van a petesejtnek a megszabadulása, amikoris érett lesz. Na most, addigra már ott fogják várni a párod spermái, nem beszélve arról, hogy korai petesejtmegszabadulás is lehetséges, amivel tovább nő az esély.


Mestuáció alatt is lehetsz terhes, a ciklusod egyetlen napján sem vagy védett, és ez vonatkozik arra is, mikor nem megy beléd semmivel, csak megszakításosan védekeztek.

2015. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a menzesz utolsó napján voltunk együtt. Most itt szundikál mellettem az 1 hónapos kislányunk. Szóval igen, lehetsz terhes.
2018. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!