Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év körüli babád mennyit...

1,5 év körüli babád mennyit van levegőn átlagosan egy nap?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
1.5 órát velem délelőtt és kb. Ugyanennyit du az apukájával.
2015. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Időjárástól függ. A nagy hőségek idején délelőtt és késő délután-este össz. kb.4-5 órát, de akkor pl. az udvaron etettem, nem mentünk ezért be a lakásba. Mostani időjárásban kb. 3 órát van kinn, persze nem egyszerre. 15 hónapos
2015. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változó, jó idő esetén 3-4 órát (van udvar)
2015. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13hós és időjárástól függően délelőtt 2 órát délután 4 órát vagyunk kint. :)
2015. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az én kisfiam még csak 11 hónapos, de azért remélem nem gond, hogy írok :) Ha rajta múlna egész nap kint lenne :) Sokszor úgy is van (nagy udvarunk van), csak enni+aludni viszem be. Mikor eső van, vagy voltak azok a forró napok, alig lehet vele bírni :) Megy az ajtóhoz és ott nyüszög, hogy menjünk ki. Nem tudom télen mi lesz, mert én fázós vagyok, ő meg biztos akkor is menne kifelé :)
2015. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mi a fenet csinaltok kint? :) nalunk fel orat ucsorog delelott a babakocsiba az udvaron (vagy ha nem vizes minden akkor a fuben jatszik) aztan delig engem elhavaz a hazimunka meg bent jatszunk...delutan selatunk egy orat es kint jatszunk még egyet, homokozik, ul a biciklin amit ugyan meg hajtani nem tud de szeret rajta ulni...na es ezzel igy elmegy egy ora....ha nincs seta akkor ket orta jaszunk szoval kb 2,5-3 orat van kint egy nap...ez keves?? altalaban o még maradna de olyan a napirend hogy ennyit tudunk kint lenni meg én sem tudom annyt szorakoztatni kint hogy ellegyen 4-5 órat
2015. szept. 22. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
4-ew vagyok és nálunk detto ugyan az van mit az 5-ös válaszónál.. Az én fiam reggel 7-8 között kell és már integet is hogy pá-pá 😃 menne ki. Aztán hozza a cipőjét is :) édes nagyon. Mi játszótéren vagyunk hintázik kavicsozik mindig van kint valaki. Ha megunta megyünk másik játszótére ott is vannak kisbarátok.Hamar elmegy az idő és gyakran van sírás ha bejövünkÉn is tartok kicsit a téltől mi lesz ha nem tudunk kimenni , de akkor megyünk mamáékhoz nagy ház van fedett terasz. :)
2015. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Szeret kavicsozni, homokozni, hurcolászik mindent, jön utánam mindig és segít :) elmegyünk bicajozni, vagy boltba esetleg sétálni, vagy játszira...a testvéreivel is szeret kint játszani :)
2015. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!