Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire viseli meg egy 1...

Mennyire viseli meg egy 1 éves gyereket ha nem minden nap vagyunk kint a levegőn?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap kint voltunk ma reggel is de csak a boltban. Most délutän viszont semmi energiám nincs kimenni.

Pedig nagyon jó idő van.

Jelenleg 12 hetes kismama vagyok és semmi inergiám kimenni és szaladgálni utána.

Olyan lelki ismeret furdalásom van emiatt.

Ti minden nap kimentek?


2014. okt. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

én csak azért vinném ki mert holnap már rossz idő lesz és majd tavasszal lesz legközelebb ilyen szép napsütéses idő :) lehet téged is feltöltene :)

egyébként nem, ha nem akar kimenni akkor nem megyünk, mondjuk elég ritka :D

2014. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi m8nden nap kimegyünk, de van hogy csak a boltig.

de nem vagyok kismama:)


Én nem is tudnék a lakásban ülni, mert én is mozgékony vagyok. De heti 2x nem mentek sehova; ugyan mi baj lehetne?:)

2014. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A kisfiam 13 hós volt, amikor megtudtuk, hogy úton a kistesó. A nyár kellősközepén, a legfojtóbb kánikulában is mentem Vele, pedig a 14. hétig kegyetlen rosszul voltam. Minden reggel a slozin kezdtem. De vittem, mert Ő nagyon menős gyerek /tőlem örökölte ezt az izgés-mozgást/, én pedig megfogadtam magamnak, hogy a fiam semmi hátrányát nem fogja érezni az én másállapotomnak. Nagyon nehéz volt, de megérte, most vagyok 28 hetes, és nagyon büszke vqgyok magamra, hogy ennyi energiám van. Szerintem vegyél Te is erőt magadon, menjetek, könnyebb helyzetben vagy, mert már nem kell fulladoznod a 40 fokban, és egyébként is lesznek olyan napok, amikor bekényszerültök a négy fal közé. Használjátok ki ezt a szép időt!
2014. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha a gyerek elvan otthon, semmi baja nem lesz, ha nem mentek néha. Miért is kellene muszájból menni? Főleg ha még rosszul is van a kismama? Ilyen marhaságot, hogy legyen hős... Mindig ez van. A nő akárhogy van, neki tenni kell a dolgát. Vigye le nagymama vagy apuka a nagyobb gyereket.
2014. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!