Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes gyümölcscentrifugára...

Érdemes gyümölcscentrifugára beruházni? Kislányom 4 hónapos. Szeretnék majd neki sok gyümölcs és zöldséglevet adni.

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Nem olyan drága és tényleg hasznos dolog. Én már akkor vettem, amikor még terhes sem voltam. Már nagyon várom, hogy használhassam, kisfiam most 11 hetes, majd karácsony táján fogok neki alma és baracklevet adni. Jó babázást!
2008. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát inkább várd meg, hogy a lányod egyáltalán enni fogja-e a gyümölcsöt. Nekem volt terhesség előtt is centrifugám, vártam is, hogy használhassam, de csak most, két évesen szereti a gyümölcsöket.
2008. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy jó turmixgéped mindennel felér.
2008. szept. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Reszelt almát már adtam neki és a levét is ügyesen megissza, remélem nem szeretni fogja a többit is.
2008. szept. 9. 13:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Van turmixom is, de abból elég macerás gyümilevet nyerni, zöldséget meg pláne. Azt szűrni kell és pl az alma addig megbarnul.
2008. szept. 9. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért gond ha megbarnul? Attól az még ugyanaz, csak oxigén hatására így reagál az alma, ennyi.
2008. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is most készülök venni. Ha belefér a családi kasszába, akkor vegyél szerintem. Jövő héttől bevezetjük a gyümiket, először mindenképp a levét szeretném adni a lányomnak, azután pürésítem csak. Arra is van turmixom. A gyümicentrit pedig nem csak ebben az időben tudod használni, jól fog jönni az később is, hiszen így tudod, hogy mit iszik a gyerek. Mennyivel jobb egy házilag előállított almalé, mint a bolti. Igen, kicsit macerásabb, de sokkal jobb! 3,5 hós kislány anyukája.
2008. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!