Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az almát sűríthetem tápszerrel...

Az almát sűríthetem tápszerrel, hogy jobban laktasson? Vagy mivel, és hogyan? 4,5 hónapos

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tépszerhez szerintem ne keverj almát,inkább ha már próbáltatok banánt és nem bántja a pocit akkor alma banán,mert a banán az laktat. Nekem kezdetektől fogva bevált és a pocival sem volt gond mert az alma lazit,a banán picit fog és pont jó volt. De 4,5 hósnak már adhatsz tejpépet,nekem pl van itthon mindig natur és abból bekeversz egy adagot és abba tegyél gyümölcsöt. Nálunk ez is nagyon bevált és ugy már tényleg laktató is. Ilyen idősen mi már kajcsiztunk igy. Jelenleg már 6,5 hósak vagyunk.
2010. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves előző, az alma csak akkor lazítja a székletet ha megpárolod, egyébként az is fogja.
2010. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én babapiskótával szoktam, vagy a SINLAC nevű péppel.Ezt lehet simán pépnek is elkészíteni, de bele lehet tenni almába, vagy más egyéb üveges gyümölcsös bébidesszertbe.Energiát ad a babának (nem aktív lesz tőle a baba, hanem energiát a szervezetének).

Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!