Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom ma nagyon keveset...

Kislanyom ma nagyon keveset aludt, ezert elorebb hoztuk a furdest, megitta a tejet es elaludt, nem telt el tiz perc. Felebredt es most ugy jatszik mintha reggel lenne, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Het honapos
2010. márc. 14. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan ezt az alvást veszi délutáni alvásnak.Következő etetés után biztosan elalszik,én nem venném ki a kiságyból,van hogy az én lányom is gondol egyet,kivágja a szemeit,nekiáll sikongatni,nevetgélni magában,majd bemegyek,odaadom a cumit,és azonnal alszik.7hós.
2010. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mert megszokta, hogy mikor alszik. Hiába hulla, a mi kisfiunk csak akkor alszik el este, amikor szokott. Volt, hogy 10 perccel próbáltam csak előbbre hozni, akkor a különbséget végig hisztizte :S
2010. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!