Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telt az éjjszakátok? Más...

Hogy telt az éjjszakátok? Más babája semm akart aludni? A 14honapos fiam éjjel felkelt és 1,5orán át nem tudtam visszaaltatni, reggel meg akkor kelt amikor szokott, mitől lehetett? Nem szokott kelni!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam 8 hónapos, Ő se szokott kelni éjszaka, de

a tegnap éjjel borzasztó volt, ugyanúgy jártunk, mint Ti. Nem tudom mi lehetett a baj, remélem nem lesz beteg!

2009. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó neked. Kislányom 1 éves és fél 2és 8 között 2órát aludt összesen, pedig már átalussza az éjszakát.
2009. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk meg ellenkezöleg.A szokásos 4x5x-i kelés helyett 2x ébredt fel muhaha de jo nekünk :D:D:D
2009. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom sokszor ébred egyébként is, de most éjjel éjféltől fél háromig tízpercenként felsírt.

Nem tudom, mi lehetett.

Talán hidegfront.

Vagy nem tudom.

2009. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!