Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipekedes, erős fájdalom. El...

Cipekedes, erős fájdalom. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan problémám lenne Hogy kislányom miota megszületett sajnos nagyon olbe lett szokatva. Eleinte nem volt gond, de most hogy 12 kilo sajnos az allando olben altatastól olyan szinten faj a bal oldalam lapockam, mellem vállam és a derekam is hogy néha mar nem birom mozgatni a karom, folyamatosan hasit szúr faj az egész bal oldal.

Leszoktatóban vagyok az olben altatasról de sajnos nem egyszerű. Úgy megszokta a lanyom hogy ordít akármilyen almos csak igy hajlandó elaludni, pedig mar volt hogy kihuztam amit lehet h nagyon elfaradjon de semmi.

Nektek is volt hasonló probléma? Ilyen fájdalmak? Mit lehet ellene tenni illetve valami bevalt módszer altatasra?

Koszi a válaszokat



2015. szept. 30. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt mindenem már én ülve ringattam, az bevált, mindjuk még most is csak 10 kiló 20 hósan. Mennyi idős a babád?
2015. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lanyom 9 hónapos 78 cm 12 kilo

Hatalmas baba első perctől kezdve!

2015. szept. 30. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, nem csak altatásnál. Gyakorlatilag mindig kézben van mikor nem alszik. Nekem a hordozók jelentenek nagy segítséget. Pedig nem voltam soha hordozó párti, de mostanra áldom őket. Mindig a korának megfelelő eszközt vettünk (kendő, később mei tai és csatos hordozó). Igaz, hogy így is rajtam van ugyanaz a súly, de nem mindegy hogyan oszlik el. Így olyan mintha hátizsákban lenne és szépen elszenderül benne, közben szabadok a kezeim, teszek- veszek a lakásban. Érdemes kicsit drágább eszközbe fektetni, amit stabilnak érzel és kényelmes neked és a babának is. Ez csak egy ötlet, lehet, ennyi idősen már késő elkezdeni, nem tudom. Én 5 hetes korától hordoztam.
2015. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!