Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen jelentkező erős...

Hirtelen jelentkező erős fájdalom? 14 hkm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Este alvás közben ébredtem fel egy elég erős fájdalomra a köldököm melletti jobb oldalon kissé lent. (A mensi szerű görcsök és a szúrkák is inkább jobb oldalon szoktak jelentkezni, valószínűleg a baba helyzetéből adódóan) Olyan volt, mintha csak egy diónyi terület fájna, de nagyon erősen, össze is görnyedtem tőle. Tompából egyre erősödött, majd szép lassan elmúlt. Azóta nem jelentkezett, de nagyon megijedtem. Tapasztalt valaki hasonlót? Eddig zavartalan terhességem volt és most sincs vérzés, vagy barnázás. Első gyerek lenne, így nem tudom mi normális és mi nem. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 28. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A helyzete alapján akár perforálódott vakbél is lehet. Én nagyon gyorsan elhúznék a legközelebbi kórházba/orvosohoz, mert ha tényleg az, akkor vagy te mész most, vagy mentő visz nemsokára (ha időben megtalálnak).
2015. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vakbelem már nincs meg, tehát ez nem lehet opció, de köszönöm a választ.
2015. jún. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!