Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemsokára szülök! Vajúdás...

Nemsokára szülök! Vajúdás nagyon erős menstruációs fájdalom?

Figyelt kérdés

Nekem mikor megjön, akkor akárhol vagyok akármit csinálok 4 órán keresztül azt hiszem meg fogok halni! Ez azt jelenti: kegyetlenül fáj a vesém görcsöl szúr, a derekam leszakad, nem birok állni, fekszem és 4 órán keresztül összevissza helyezkedek semmilyen póz nem jó, nem köt le semmi, és sokszor már a könnyem is kicsordul. Én ezt éltem meg minden hónapban, többen mondták hasonló az a fájdalom. Semmilyen gyógyszer nem hat rá, szóval nem tudom csökkenteni a fájdalmat. Ilyesmit fogok érezi?

23 éves vagyok.



2015. aug. 24. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Sztem rosszabb lesz. A szülés durvább.
2015. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ilyet, csak szorozd meg 100-al! Ahol a fájdalom 10-es skálán 11. Ahol megszűnik a külvilág létezni. Ilyen a szülés. Ezt érezzük több millióan. Én már 3-szor is. De amilyen brutál az egész olyan gyors el is múlik:) És rájössz nem haltál bele...
2015. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Bírom ezeket a "szorozd meg 100-zal" marhaságokat!

Nem lehet összehasonlítani és nem is agyalj előre azon,h mennyire fog fájni!

Igen,fájni fog,de ki fogod bírni! És ennyi lebegjen a szemed előtt!

2015. aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Akik azt mondják, a szülés 100-szor rosszabb, azok nem tudják, milyen az igazán fájdalmas menstruáció. Nekem is és a barátnőmnek is hasonlóan fájdalmas menzeszünk volt, mindketten állítjuk, hogy a vajúdás annál nem rosszabb. Neki komplikáció lépett fel a kitolásnál, ezért azt a normálisnál jobban megszenvedte, végül császározták, de az az orvos hibája volt, hogy nem ismerte fel időben a császár szükségességét.

Én 4 kg-os babát szültem, szanaszét szakadtam, ennek ellenére mondom, hogy nem volt sokkal rosszabb a szülés, mint a menzesz. Ráadásul szülés közben vannak szünetek, menzeszkor nekem nem nagyon voltak.

Ami a menzeszhez képest plusz fájdalom: kitoláskor a medencéd nagyon feszül, illetve én azt éreztem, hogy ki fog szakadni a fenekem, de ez utóbbira eddig még senki nem panaszkodott rajtam kívül, úgyhogy szerintem nem általános.

Ne félj, a szülésed, ha nem lép föl valami gikszer, tényleg hasonló lesz.

Könnyű szülést!

2015. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is brutális fájdalmaim voltak menstruációkor, semmi nem hatott. Aztán kiderült, hogy van is a hátterében valami, találtak csokicisztákat, valószinű, endometriózisom volt, csak végre sikerült teherbe esnem és ettől elmúlt. :) Szülés óta szinte meg sem érzem, mikor megjött. Szóval egy kivizsgálást megérne, hogy ilyen fájdalmaid vannak.

Én emiatt nem is annyira féltem a szüléstől, és igy utólag nem is volt olyan vészes, de nem összehasonlitható, mert másféle a fájdalom. Ott, akkor a szülőágyon azért nagyon fájt... :)

2015. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kicsit butaságot irtam, hiszen ha mindjárt szülsz akkor már fény derült volna, ha van valami bajod, hiszen sok vizsgálatod volt.

Szerintem szülés után sokkal de sokkal jobb lesz! :)

2015. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a vajúdás leaglábbis nekem ilyen volt,hogy el tudd képzelni:

előszőr nem olyan vészesen érzed két oldalt a hasadnál ami szépen halad befelé egyre élesebben érzésre talán a legerősebb hasmenős görcsödet szorozd be ezerrel,emellé jön a derékfájás ami a vége felé már olyan érzés mintha éppen ketté akarna törné a derakad. ez egyre sűrűbben jön,és egyre tovább tart,a vége felé már 2 percenként és egybe folyik az egész. ezek a fájások,nekem közbe gondolom mikor leért feszítette a szeméremcsontomat de az nem fájt csak kellemtlen volt,meg ugye kitolás előtt a székelési inger,de nem az,csak nyom ott mindent

2015. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Olyan menzes görcseim voltak hogy elájultam tőle volt hogy nem bírtam menni. Kivizsgáltak nem volt semmi bajom, NSTre raktak minden hónapba erős tágulási fájásaim voltak. A dokim még gratulálat is mert szerinte ennél csak a kitolási szak ad durvább görbét. Nagyjából ugyan úgy voltam mint te csak nekem mellettebaz alacsony vérnyomásom néha kikapcsolta a rendszert 😄

Most vagyok 27 hetes várandós nagyon nem félek a fájdalomtól..tudom mire számítsak, ha komplikáció nem lesz akkor sima lesz a dolog! Ne aggódj aki jön ilyen 100al szorozd meg baromságfal annak nem volt erős mensigörcse. A tágulás pont olyan lesz, ami pluszba jönni fog az a feszítő érzés amit a baba feje produkál illetve a kitolási szak már nyilván elég fájdalmas lesz de ott meg már mindegy szerintem. Ne félj 😉

2015. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes, minden felfogás kérdése. Ha arra koncentrálsz, hogy k.. szar lesz és 100-szor jobban fog fájni, akkor úgy is lesz, meg is érdemled. Ha ezeket olvasgatod és bele ásod magad, akkor tuti borzasztó lesz.

Minden fejben dől el.

Én meditáltam és elképzeltem százszor is, hogy jól bírom, szépen, gyorsan szülök, igy is lett, ahol "bebeszéltem magamnak".

2015. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az általad leirt menzeszt szorozd fel 10 000rel! Na nekem olyan volt 7órán át, majd császár. Szóval tudom mitől döglik a légy
2015. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!