Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetűírtót, vagy megelőző...

Tetűírtót, vagy megelőző sampont lehet használni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányom elkapta a suliban.Mikor észrevettem neki,kitakarítottam a fejét.Másnap lekezeltem Pedex tetűírtóval.Azóta nekem is olyan érzésem van ,mintha viszketne a fejem.Lehet hogy csak képzelődök ,de a biztonság kedvéért bekenném ezzel a szerrel én is.Szerintetek lehet használni szoptatás alatt? Vagy a megelőző sampont? (Ma két hónapos a pici)
2015. okt. 3. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:

En elöször átnézetném valakivel a hajamat, mert feleslegesen se a hajnak se a börnek se a gyereknek nem tesz jót.


A viszketésröl meg csak annyit, hogy mikor kiírják az ovi ajtóra, hogy tetü van akkor már vakarozva megyek be. Soha nem volt tetüm, de rögtön kell vakaroznom.

2015. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost!
2015. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam ma a gyógyszertárba,ahol vettem a szeszt,azt mondta a gyógyszerész hogy ne kenjem be ....
2015. okt. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!