Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-es méretű pelenkából a...

4-es méretű pelenkából a Libero, vagy a Pampers a nagyobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!A Libero.Többet is bír,tapasztalataim alapján.

Éppen mindkét fajtából van itthon,sőt a Pampers 4+-os és még így is kisebb a Liberonál.

2010. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Libero :)
2010. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Méretre is nagyobb, tehát nem szorítja a combjánál, vagy csak a nedvszívó képessége jobb?
2010. márc. 15. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Liberó. Éjszakára mindig azt adok a kisfiamra. A Pampers puhább, meg szerintem kényelmesebb is, de biztonságosabb a Liberó.

Ja, és méretileg is nagyobb (nem sokkal) és a nedvszívó képessége is jobb a Liberónak.

2010. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretjük. Nappalra Pampers-t adok rá mert puhább és kényelmesebb szerintem, éjjelre meg Libero-t, mert nagyobb és abból még eddig nem folyt ki éjszaka a pisi :)
2010. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Libero párti voltam,de a 4-es nekem nagyon keménynek tűnik,így áttértünk a Pampersre.

Nem csalódtam,igaz a kisfiam kicsike,vékony.

Gondolom erősebb babáknak jobb a Libero,mert az nagyobb.

2010. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!