Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is kifolyik a pelenkábó...

Másnál is kifolyik a pelenkából a kaki? Próbáltam már a Pampers-t és a Liberót is, de egyik rosszabb, mint a másik!

Figyelt kérdés
3 hetes a babám és anyatejes.Mindig fent a derekánál csurog ki,pedig úgy rakom rá,ahogy kell.Mit csináljak?
2010. márc. 25. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem folyt ki amikor még csak anyatejes volt, most már elkezdtük a ht-t, keményebb a kaki, most meg aztán végképp nem folyik ki. Elég szorosan meghúzod a pelus derekánál a tépőzárat?
2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt a baj.nekem a huggies vált be,mert annak hátul gumis a dereka és nem oldalt!
2010. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szia.nekünk is kifolyik sőtt még a combjánál is pláne ha nagy slunggal jön ki a kaka és hígabb a kelleténél:)lehet én vagyok a béna nem tudom ...
2010. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte mindig kifolyt, akár hogy pelenkáztam. Hol hátul, hol oldalt, de valahol szinte mindig kifolyt. Nekem is mondták, hogy hogy lehet ez, hogy pelenkázom be a gyereket. Aztán látták és egy szót sem szóltak. Lehet egyszere pisil és kakál és így még hígabb lesz. Én csak arra tudtam gondolni, hogy azért van. Elég szorosra meghúztam, annyi hely fvolt hogy az újjam beférjen elől és még is kifolyt. Elég nagy a pelenka, nem kell neki még a nagyobb méret? Mondjuk én a megfelelő méretet adtam rá és mégis kifolyt.
2010. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Pampers egyáltalán nem vált be nekünk sem. Így jártunk vele, mint Te. Akkor a Huggiest használtuk, aztán egy idő múlva áttértünk a Liberóra. Mindkettő jó volt.
2010. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk nem folyt ki sosem. Megfelelő méretű a pelus? Esetleg nem húzod meg rendesen?
2010. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ez akkor kezdődött, mikor már ült, huggies bent tartotta, most már keményebb a cucc, már nem folyik ki.

am. vanish szappan kihou mindent, szóval annyita nem gond, ha kifolyik néha.

2010. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is többször volt baleset, próbáltam több félét. Ha ez vígasztal (tudom, h még arrébb van) hozzátáplálás után tuti h megoldódik a probléma, addig pedig csak kísérletezgetni tudsz!


*Sz*

2010. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
soha nem folyt ki, amikor hasmenése volt, akkor sem, pedig 30 forintos pelenkát használok.
2010. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig kifolyt, mindenféle pelusból, amíg csak anyatejet kapott. Ahogy elkezdtem hozzátáplálni, már nem folyt ki.
2010. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!