Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús Anyukák, nektek is...

Fiús Anyukák, nektek is kifolyik a pisi a Pampers Active Baby Boy pelenkából oldalt?

Figyelt kérdés
A méret megfelelőnek tűnik (9 kilós gyermek - 4-es méret, a pampers premiumból is ezt a méretet használja, azzal nincs ilyen gond)
2011. júl. 1. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

hol oldalt? a lábánál, vagy a derekánál?

ha deréknál, akkor kukit hajtsd le, legyen elég szorosan rajta. ha a lábánál, akkor mégiscsak méretprobléma lehet

2011. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fütyi mindig lefelé legyen! Mi ezt használjuk születése óta,még nem volt ilyen probléma.
2011. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oldalt a derekánál.

Köszönöm a tanácsokat, odafigyelek a kuki lehajtására mostantól tudatosan :)

2011. júl. 1. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenhogy kifolyik! Az összes pampersből! Most próbálkozom a liberoval (up&go) Ez se az igazi barátnőm ma mondta pont, hogy ők is mindig ezzel szenvedtek! Neki a tescosat ajánlották mert sokkal magasabbra jön fel a dereka! Passz! Gyesnél veszek egyet és kipróbálom, de nincs sok bizalmam a tesco márkához!
2011. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kukit lehajtottam, raraktam egy uj pelenkat, tiszta ruhat delben. Aludt egy fel orat, most ebredt, megint kifolyt oldalt a derekanal, pedig magaban a pelusban boven van hely. Fel ora alatt csak nem telik meg... Most ujra ruhacsere, meg egyszer megprobalom, hatha nem folyik ki.
2011. júl. 1. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer fordult elő, de akkor azt vettük észre hogy a mozgástól elcsúszik oldalt a kisfül amit be kell hajtani, kicsit szorosabra tesszük, mert ahogy mosorog a gumis része eléggé meglazul.
2011. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így jártam és de igen nagyon hamar megtelik azóta nem vettem olyat! Jó a libero up&go és a huggies little walkers is :-)
2011. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerencsére csak egy 36 darabost vettem. Kipróbálom, amit írtatok.
2011. júl. 1. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!