Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stabilan ülni tudó babát...

Stabilan ülni tudó babát lehet úgy vinni hogy a vállamra ültetem?

Figyelt kérdés
Állni, járni még nem tud. Szerintem élvezné, imádja azt is ha emelgetjük.

2015. okt. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

és mit csinálsz ha elfárad a dereka és hátravágja magát? gondolom ha még állni se tud, akkor beszélni se.

én nem vinném még így, nem írtál kort, de a leírtak alapján nagyon picire tippelem, a stabilan ülés is még csak rövidebb idő lehet

2015. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 hónapos,kapaszkodva már áll, csak kapaszkodás nélkül nem.Nem hosszú távra gondoltam csak játék gyanánt. Esetleg ha az apukája fogja hátulról?
2015. okt. 4. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van, gondolj bele, mit csinálsz, ha elfárad és hanyat dől?
2015. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ès stabilan ül akkor is ha egy trambulinra ülteted, és mellette ugrálnak?

Vállon kb 2 éves kortól tudnak csak ülni.

2015. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiamat kb 15-16 hónapos korától visszük nyakban. Amikor már járni is tudott normálisan. Imádja. 1x dőlt hátra, azt is inkább játékból kb 2 évesen. Fogtuk a lábát, így baj nem lett, de megijedt ő is.

10 hónaposan nagyon pici.


Max 3-4 lépés erejéig kipróbálhatjátok, de csak úgy, ha valaki támassza a hátát.

Mert egyensúly is kell hozzá, nem csak ülni tudás...

2015. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem elég erős még a gerince. Semmiképp sem csinálnám ezt. Majd ha tud rendesen járni, stb.
2015. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük,akkor maradunk az eddig bevált játékoknál, nem vesszük még vállra őt.
2015. okt. 5. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!