Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babának (2 hónapos) a...

Pici babának (2 hónapos) a sétában a friss levegő a lényeg igaz? Tehát ha ki tudom tenni a teraszra nincs szükség vinni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem is, de ha néha dolgom volt, akkor kint aludt simán a teraszon. Nálunk inkább nekem volt szükségem a sétára, hogy kimozduljak otthonról.
2015. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában igen, de azon kívül, hogy az anyukának sem árt a séta, ingereket is kap azért a baba azáltal, hogy kiviszed sétálni.
2015. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
1-es hozzászólóval egyetértek! A friss levegő számít a babának, de neked sem árt a séta! :)
2015. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rosszindulatból, de inkább menj és sétálj egy nagyot a kisbabáddal, hátha kicsit megnyugszol és elengeded ezt a görcsösséget. Hidd el, hasznosabb, mint állandóan minden apró-cseprő dologról itt kérdezgetni.
2015. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen jó lenne, csak nem annyira nyugszom meg attól ha sir a babakocsiban séta közben..
2015. szept. 16. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:

a séta neked kell

a gyereknek csak a friss levegő :-)


ha sír vedd fel és nyugtasd meg majd tedd vissza a kocsiba

2015. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem. Sír a babakocsiban séta közben? És a teraszon nem sír?

Általában ezt úgy szokták csinálni hogy nagyjából a baba alvásidejére időzíteni a sétát és így szépen végigalussza a babakocsiban.

2015. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, ez nem teljesen így műköüdik. Nekem előfordult, hogy az egész visszautat végigüvöltötte. 2-3x kivettem, megnyugtattam, vissza és ugyanúgy ordított. Mivel dombos környéken lakunk, a kiveszem és fél kézzel tolom a kocsit nem volt opció, így a torka szakadtából síró gyerekkel mentem hazáig - közben próbáltam túlénekelni őt, mert az szopkott hatni. :)


Amúgy, kérdező, nem árt az ingerek miatt, de egyébként tényleg inkább neked a fontosc :)

2015. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!