Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehetek biztos abban,...

Honnan lehetek biztos abban, hogy gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkell kérdezni valakit.
2015. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1000 százalékig senki sem biztos, mert kételyei vannak, mert fél, stb. De úgy gondolom, hogyha túlnyomó részt úgy érzi az ember, vágyik utána, nem csak kósza felindulás, akkor valódi vágyról beszélhetünk.
2015. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek valahol igaza van. Persze hogy mindenki fél egy kicsit de azért egy ember csak érzi hogy akar-e gyereket vagy sem. Mikor közeleg a mensi napja miben reménykedsz? Abban hogy megjön vagy abban hogy nem? Amíg ennyire nem tudod mit akarsz inkább pihentesd a dolgot. Egy gyerek egy életre szól.
2015. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én onnan tudtam, hogy még az észérvek se nagyon akartak hatni (várjuk ki a megfelelő mennyiségű munkatapasztalatot/munkaidőt), egyszer konkrétan el is sírtam magam, hogy már nagyon szeretném. Végül a férjem kitartott az álláspontja mellett, így most meglesz a kellő munkaidő is, és nem a gyerekkel kell majd gyakornokként kezdenem valahol, hanem lesz hova visszamennem.


De ez én vagyok, sokan vállalnak úgy, hogy nem teljesen biztosak benne, én is voltam olyan fázisban, de ott még nem akartam volna vállalni. Aztán valami bekattant, de nem mindenki működik ugyanúgy.

2015. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!