Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Ferjemmel gyereket szeretnen...

A Ferjemmel gyereket szeretnenk a kiszamitott 14-dik napon is szeretkeztunk, azota mar a masodik napja h halistenek nem jott meg a meszem csinaltam mar tobb terhessegi tesztet de mindig negativ attol meg lehetek terhess vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy hetet és minden kiderül :)
2012. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 H.Orsolya ***** válasza:
Bármi lehet, de ne görcsölj rá, mert attól jobb nem lesz. Éld a minden napi életed, és ha nem jön meg, akkor tesztelj kb. 5 nap múlva, akkor már biztosat fog mutatni. De NE stresszelj, mert az a befolyásolhatja a menstruációdat is.
2012. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 H.Orsolya ***** válasza:
De drukkolok, majd írd meg :)
2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2012. jan. 20. 18:02
 5/18 A kérdező kommentje:
meg annyit hozza tuznek h nagyon gyakori a vizeletem,faj a mellbimbom es egyfolytaban azt erzem h meg fog jonni de remelem h nem
2012. jan. 20. 18:52
 6/18 H.Orsolya ***** válasza:

Csak nyugi, ha 5 nap múlva derül ki hogy mi van az se lesz késő.

Ha esetleg meg mégis megjön ne keseredj el, próbálkozni kell és majd jön mikor itt az ideje.

Mióta próbálkoztok?

2012. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a melbimbóm csakis kizárólag peteéréskor fáj, meg a hátam/derekam is érzem olyankor, mensi elött max kis hasfájás, de a másik két tünet nem... neked a melled mikor szokott érzékeny lenni? mensi elött vagy peteéréskor?
2012. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2honapja probalkozunk,a mellbimbom meg sosem fajt
2012. jan. 21. 09:44
 9/18 H.Orsolya ***** válasza:
Akkor az még nem vészes idő, de azért írd meg a jövőhéten mit mutat a teszt :)
2012. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nagyon idegeskedem mert halistenek ma a 4dik napja h nem jott meg,tunetnek meg mindig csak annyi h faj a mellem remelem h mar ossze jon
2012. jan. 22. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!