Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány db eldobhatós úszópelust...

Hány db eldobhatós úszópelust vigyek magammal a fürdőbe a kicsinek?

Figyelt kérdés
Hogy szoktátok csinálni?Hallottam hogy valaki egyből lecseréli az úszópelust ha kijönnek a vizből,utánna adjak rá újat?
2010. márc. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,legalábbis én mindig adok rá újat.mi olyan 4-5-ször jövünk ki a vízből,szóval olyan 6-ot szoktam vinni.de ez olyan 4-5 óra.attól függ,mennyi időre mentek
2010. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen amikor kijövünk kap normál pelust aztán amikor be akkor újat szval 4-5 db-ot (ja és ezek az úszópelusok semmit sem érnek:-) szval simán kiengedik a pisit...ezért adok rá normált amikor kijövünk a vízből
2010. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
rengeteget járunk fürdeni a most 1 éves fiammal, itthoni élményfürdőbe, vagy ausztriába és ha hiszed, ha nem ott úgy csinálják, ahogy mi is: ráadom az úszópelust, majd mikor kiszálltunk egyből leveszem, kifacsarom belőle a vizet és kiteszem száradni, a gyerekre adok sima pelust. mikor visszamegyünk a vízbe ráhúzom a még nedves úszópelust és már be is ugrunk a vízbe. Felesleges annyit használni, mert az úszópelus csak a kakit fogja meg, a pisit kiereszti,ami nem is baj,mert a babák pisije tiszta steril.szóval csak írom, hogy mi és mások, még külföldön is így csinálják.üdv
2010. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!