Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miutan kijottok a babaval a...

Miutan kijottok a babaval a vizbol (to, medence. ) rajta hagyjatok az uszopelust?

Figyelt kérdés
Legyszi ne nezzetek orultnek de nem tudom, hogy is van ez. :) Most megyunk eloszor 17 honapos kisfiunkkal a Balatonra es megfordult a fejembe, hogy vajon le kell venni rolla a vizes uszopelust vagy rajta hagyni megszaradni? Persze nyilvanvalo, hogy ha kakil azonnal cserelelk de mi a helyzet a vizzel? A pelus tiszta viz lesz nem fazik fel a kis vesejuk? Ti minden alkalommal lecserelitek szarazra? Van moshato is meg eldobhato is mert nem tudom melyik milyen igy beszereztem egy tucattal mindkettobol. :)
2011. júl. 7. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Még nincs tapasztalatom, mert augusztusban megyünk a 10 hónapos kisfiammal nyaralni a Balatonba és akkor viszem be először.

Én csak eldobható Liberó úszópelust vettem erre, de biztos, hogy nem hagyom rajta a vizes pelust.

Sajnos sok fogy majd, mert minden alkalommal újat kell ráadni, amikor újra bemegyünk a vízbe.

Kinn pedig sima pelus kell rá, mert az úszópelus nem csak drága erre, de állítólag a pisit is átereszti, csak a kakit tartja magában így nem jó peluscélra!

2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én magamon sem tudom elviselni a vizes fürdőruhát, így az az első, hogy a csemetékről is leveszem. Ha eldobható úszópelusról beszélünk, azt pláne, hiszen az nagyon meg tudja szívni magát vízzel, csak úgy csurog belőle.
2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én inkább levettem,amikor kijöttünk a vízből.és mindig újat adtam rá. De ez attól is függ,hogy mennyi időre jöttünk ki a vízből,ha csak 5-10 percre-akkor volt hogy nem cseréltem le.ja,és én eldobhatót vettem.
2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom lanyok.

Elso valaszado, igen en is erre gondoltam, hogy majd tuccat szamra fog fogyni. :) De az egeszseg az fontosabb ha azt nezzuk. Nem akarom, hogy szegenykem megfazzon. Megegyszer koszi mindenkinek es jo pancsolast!

2011. júl. 7. 11:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Tenleg attol is fugg mennyi idore jovunk ki a vizbol. Arra is gondoltam, hogy ha sokaig leszunk kint meg pihen, eszik, homokozik... akkor majd ugyis rendes pelust adok ra, hogy azert ne pisiljen ossze mindent. :) Aztan ha vizbe megyunk akkor johet az uszopelus. :)
2011. júl. 7. 11:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél mosható úszópelust. Az pillanatok alatt megszárad, és nem kell cserélgetni rajta. Esetleg vehetsz eldobhatót is, ha belekakilna a moshatóba, legyen mit ráadni. Én azt veszek kisfiamnak. Tescoba, bababoltokba már lehet kapni 2000 Ft körül.
2011. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia

az én lányom 16 hós, de nem kap úszópelust, csak sima fürdőruhát.

Mindig reggeli után kakil, úgyhogy ilyen dolog nem fenyeget napközben. Az úszópelus ki-be engedi a vizet (vizeletet), ezért az én szemszögemből fölösleges.

Ezért amikor vízbe megyünk fürdőruhát kap, amint kiszállunk a vízből sima pelust.

2011. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, le kell cserélni a vizes úszópelust bármi más szárazra. Ez lehet akár másik pelus, de én a fiamra fürdőnadrágot fogok adni, vagy pamut kisgatyát.

Egyébként ha nincs kaki, az eldobható fürdőpelenkát, ha megszáradt újra ráadhatod, pont azért, mert a pisi így is úgy is kijön belőle. Nem azt mondom, hogy napokig egyet használjatok, de nem kell minden egyes vízbemenetelnél vadi új.... Úgy inged, gatyád rá megy...

2011. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, de nekem van egy bontatlan csomag Huggies úszópelusom 7-12 kg-os méretben. Bolti ára 2000 Ft körül mozog, én a feléért odaadnám valakinek. Babauszira jártunk a kislányommal, azért tankoltam fel, de közben kinőtte ezt a méretet, és így már ki sem bontottam a zacskót! Ha esetleg valakit érdekelne, írjon privit. Egyébként személyesen Pécsett lehetne átvenni.
2011. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés: én vagyok, aki azt írta, hogy újra felhasználhatod, ha megszáradt. Hát nem mindegy, hogy hol fürdötök, mert ez igaz egy medencére, de mi is voltunk most strandon, homokos aljjal (agárdon) és a fiamnak tiszta homok lett a feneke és a pelus is belül a nagy játszásban. Pedig nem is homokozott, csak a lapos vízben játszott, ücsörgött, ugrált.

Úgyhogy a Balcsinál valószínűleg nem fogod tudni újrahasznosítani....

2011. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!