Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel nagyon rosszat csináltam?

Ezzel nagyon rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos tápszeres. Kb 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Csak hajnali 5-6 között kel enni. Most éjjel viszont sehogy sem tudtam megnyugtatni. Adtam neki vizet, vissza aludt és kb egy perc múlva fent volt és szó szerint ordított. Ezért megetettem, falta mint kacsa a nokedlit. Szerintem éhes lehetett. Nagyon rosszat csináltam azzal, hogy megetettem? Vissza fog szokni az éjjeli kelésre?
2015. okt. 12. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Esetleg kezdd el lassan a hozzátáplálást, este adj neki egy kis főzeléket, lehet, hogy már igényli.
2015. okt. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is este tápszer előtt főzeléket adtam így már átaludta az éjszakát. Ezeket a "jó éjt" meg egyéb ízesített pépeket nem ajánlom, éjszakára fölösleges cukorral tömni a gyereket.
2015. okt. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat csináltál, mert megetetted az éhes gyereked? Nem is értem hogy lehet ilyen gondolatra jutni...
2015. okt. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért számíts rá, hogy változni fog a babád. Hat hónaposan van a növekedési ugrás, gyakori, hogy minden éjszaka felkel, mert éhes. Az enyém kb. 1 éves kora után szokott le az éjszakai ébredésekről.
2015. okt. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrása is lehet, olyankor gyakrabban, többször kér enni vagy már elkezdheted hozzátáplálni, már aktuális.
2015. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hónapos, tápis ős is.Általában 7-8 körül elalszik, és 4-5 körül kér enni, aztán 8-9-ig alszik, de ritkán (kb. 3 hetente) előfordul az is, hogy 1-2 körül felébred, és eszik. Talán a foga miatt ébred fel, talán fronthatás miatt.Nyugi, azért mert egyszer így volt, nem kell minden éjjel így lennie, nem fog visszaszokni.És igen, lehet növekedési ugrás is.Mondjuk én egy ekkora babának estére biztos nem adnék mást, csak tápszert.
2015. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Estére csak tápszert kap. Már megkezdtem a hozzátáplálást. Nem azt akartam kérdezni, hogy baj ha megetettem az éhes gyerekemet hanem azt, hogy visszaszokhat e az éjjeli evésre. Bocsánat rosszul tettem fel a kérdést.

Köszönöm.

2015. okt. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!