Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekülés kérdés?! Nektek...

Gyerekülés kérdés?! Nektek milyen van? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kislányom 10 hónapos önállóan tud ülni,9 kg és 78 cm.

A hordozót igen csak kinőtte már és nem is beszélve arról ,hogyha ráadom a vastag kabátját szegénykém már szinte be sem fér a hordozóba:)

Remélhetőleg most 7végén eljutunk egy üzletbe és nézünk gyerekülést. Nyílván erről arról az eladó is fel fog világosítani, de én arra lennék kíváncsi, hogy nektek melyik vált be?

Nálam ezek a szempontok fontosak:

Kényelmes legyen, biztonságos, dönthető, könnyen tisztítható, természetesen minőségi.

Nektek milyen van? Elégedettek vagytok?

Köszi a válaszodat:)



2015. okt. 12. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Caratero scope.

Igen, elégedett vagyok vele.

[link]

2015. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi Priori xp van, ezt mar nem lehet kapni. Most M C Pearlt vennek, ha kellene.
2015. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Concord Ultimax Isofix. Nagyon szeretjük és a kisfiam is :)
2015. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 gyerekülésünk van:

- Cybex Pallas (9-36 kg), melyet újonnan vettünk. Dönthető, a pajzs pedig nem zavarja a gyereket, előfordul, hogy arra hajtja rá a fejét, amikor elalszik.

- Römer King TS Plus (9-18 kg), melyet használtan vettünk. Céges kocsiban használjuk és csak rövidebb távokra. Ez is dönthető.

Mindkettővel elégedettek vagyunk, de hosszabb távokra és napi szinten elsősorban az újat használjuk.

2015. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, alapvetően az a kérdés, hogy milyen árkategóriában gondolkozol, mert 10 ezertől a csillagos ég a határ. Az ADAC teszten átment ülések 80-tól kezdődnek.
2015. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb 50 ezer ft-ig. Köszönöm a válaszokat és természetesen várok még :)


Én ezt néztem ki. Erről mi a véleményetek?


[link]


És ha jól nézem az első is ezt linkelte be:)

2015. okt. 12. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkét gyereknek Ferrari van. Az elsőnek bevált, így a másodiknál is azt vettünk. Meg vagyunk vele elégedve, bevált.
2015. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!