Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy boldogulnak azok az...

Hogy boldogulnak azok az anyukák, akiknél a 2. baba akkor jött, amikor az első kb. másfél éves volt?

Figyelt kérdés
Mennyit tudtok foglalkozni a gyerekekkel?Nagyon nehéz? Vagy azért jó szervezéssel minden megoldható?
2010. márc. 16. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ez engem is érdekelne,ráadásul nálunk ikrek jönnek.Mondhatni be vagyok szarva rendesen.Sajnálom a nagyobbikat,hogy teljesen felborítják az eddig megszokott kis életét.Jól jönne egy két túlélő ötlet.
2010. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nehezen :(

sziasztok!

nálunk 21 hónap a korkülönbség, a kisebb most 6 hetes. Szerintem sok múlik a gyerekek természetén, nálunk a nagy szörnyen eleven, állandó társaságot igénylő. A pici eddig nagyon nyugis volt, így eddig jól elvoltunk. Most sajnos kicsit hasfájós lett, így már elég nehéz velük. Együtt kell csinálni mindent, másként nem tudok mindkettővel eleget foglalkozni. A kisebbik mindig alkalmazkodóbb, megszokja, hogy nyüzsgés van mellette és hogy nincs mindig karban. a nagyot meg be kell vonni a teendőkbe, és amígy a kicsi alszik, csak vele foglalkozni, együtt lenni. Szerintem megéri ez a pár hónap, amig nehéz velük, mert később már nagyon jó lesz nekik a kis korkülönbség.

2010. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy még nem jön a második, de a férjem nagyon szeretné, ha már útban lenne.Én sem bánnám, csak be vagyok rezelve, hogy hogyan is fogok boldogulni két kicsivel.Most egyfolytában ezen gondolkozok.

Első válaszolónak:Kettő jön még?Húúúúha!Hát felkötheted a gatyót!Az egyik munkatársamnál is ugyanígy volt.Csak a nagyszülők segítségével tudták megoldani a dolgokat.

Második válaszolónak:Köszi, az infót!Azért úgy érzem, Te jól meg tudod oldani a helyzetet.Ügyi vagy!

2010. márc. 16. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 15 hónapos. Nincs még útban a második, de nagyon szeretnénk. Én is úgy vagyok mint te. Félek tőle és egyfolytában azon jár az eszem, hogy mit csináljunk. Bele vágjunk vagy várjunk még egy kicsit. Én is kíváncsi lennék a véleményekre.
2010. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a lanyom pont masfel eves volt mikor utban volt a kisteso a lanyom most juniusban lesz 3 eves a fiam 3 honapos lesz de nem konnyu!!!az biztos! de nem banom hogy hamar jott a teso:)
2010. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!