Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki használ/használt szélcsövet a babájánál?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám. Eléggé hasfájós, már minden cseppet és praktikát kipróbáltunk de hatástalan!!:(

1 hete beszereztünk egy szélcsövet ami csodákat tett!

Viszont sajnos csak ezzel jön a kaki is amúgy nem!

Borzasztó sokat erőlködik de a puki is alig jön ki...

Hozzá tud szokni ehez??? Vagy tényleg semmi probléma nem lesz???

Napi 3x biztos elő kell venni!:(


2015. okt. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igen, kb. 5-6 hetes korától amikor már nem volt tejem és csak tápszert kapott. Neked tápszeres a picid vagy szopizik? Mert ha tápszeres akkor lehet érdemes lenne beszélni a gyerekorvossal és másik tápszert próbálni, nekünk a sokadik vált be. Mi kb. 3-4 hétig használtuk rendszeresen a szélcsövet, mert nem volt kaki magától. És mikor meglett a megfelelő tápszer minden rendbe jött, azóta egyáltalán nem kellett szélcső. És a hozzátáplálás során se volt gond, most 9 hónapos már. Én nyugodtan ajánlom, nem fog hozzászokni, de meg kell találnod az okot miért kakil így. Egy ismerősöm kislánya is ugyan így volt mint mi, együtt szültünk, neki se kell azóta, nekik is tápszer probléma volt. Ha szopizik akkor nem tudok tanácsot adni sajnos.
2015. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyatejes csak szopizik.
2015. okt. 13. 17:20
 3/4 LadyLoss ***** válasza:
100%
Én mindkét gyereknél használtam, amíg nem volt elég erős a hasizmuk maguktól kakálni, vagy bántották a szelek őket. Volt hogy minden pelenkázásnál, de általában, mindennap legalább 3x. Kb. az első három hónapban. Azóta a nagy 3 éves elmúlt a kicsi 5 hónapos, és mindkettő magától kakál. Nem szoktak hozzá.
2015. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huuuu de joo!!:)) koszi 😊

Megnyugodtam!;)

2015. okt. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!