Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen pelenkázó táskát...

Ki milyen pelenkázó táskát használt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmilyent. egy rendes válltáskában hordom az én cuccom, és abba teszem nejlon zacskóba becsomagolva a pelust meg a törlőkendőt.
2015. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom többeknél, akkor most ez a "divat"? Pár éve mindenki pelenkázó táskával rohangált. Pelenkázó betét is van a táskádbaN?
2015. okt. 6. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Én azzal, amit a babkocsihoz adtak. Külön nem vettem volna (később már én is csak a táskámba dobáltam bele a dolgokat), de ha már volt, használtam. Nem tudom mi most a divat, ez lassan 3,5 éve volt.
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Babakocsihoz adták a táskát, azt használtam, semmi extra, csak annyi, hogy könnyű volt feltenni a tolókarra. Pelenkázó alátétet nem használtam. Mióta a férjem van gyeden, ő egy fila táskát használ, mert annak van annyira hosszú pántja, hogy feltegye a tolókarra, mert azért egy női pelenkázótáskát mégsem használhat, mit szólnának a haverok, ismerősök. :-) Hiába mondom neki, hogy szerintem azután, hogy gyeses kismama lett, ez már nem oszt nem szoroz. :-)
2015. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi kaptuk a babakocsit és nem volt hozzá, úgyhogy vettünk, nekünk ilyen van [link]

De a mostani fejemmel nem vennék külön pelenkázótáskát csak egy sima több rekeszes nagyobb táskát.

2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kezdetben azt használtuk amit a kocsihoz adtak. Később (mikor már nem kellett mindenből egy garnitúra tartalék, babakaja meg fenesetudjamár mit csomagolni, akkor csak bedobtam egy textilpelust, krémet, törlőt meg pár pelenkát a táskámba a pénztárca meg a lakáskulcs közé.

Ha meg "egésznapos" programra mentünk (pl. állatkerbe) akkor hátizsákba pakoltuk ami kellhet.

2015. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmilyet nem használtam. Marhára fölösleges.


Ami a babakocsihoz volt, azt kihasználtam, de ha nem babakocsival mentünk, akkor egy kis nesszeszerbe raktam a pelusos cuccokat, bőven belefért.

Nem is értem a létjogosultságát, hisze 2-3 pelenkán, egy csomag popsitörlőn, a krémen és az alátéten kívül nem kell más bele. És ezért külön cipelni egy táskát?? Marhaság.

2015. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs pelenkázó táska a babakocsihoz. Ezért is kérdeztem, hogy ki mit használ. Én is azon gondolkodtam, hogy nem lenne létfontosságú venni. Bár a legelején fogalmam nincs miket kell vinni egy útra a babának.
2015. okt. 6. 15:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most vettem pelenkázótáskát, pedig 4 és 2 évesek a gyerekek, a tesó meg a pocakban. Elegem lett, hogy egy sima női táskát sem találtam, amiben elég rekesz lett volna mindannyiunk cuccainak. Olyat vettem, ami babakocsira is tehető és vállra is, +hátizsákká is alakítható.

Reggelente amikor megyünk az oviba, viszek inni a kicsinek, meg rágcsit, a nagynak benti rucit, pelusozós cuccokat, ha beugranánk barátnőkhöz és pont ott kell pelenkázni. És néha kell +kardigán, váltórucik ha pl.egész napos programra megyünk, kisebb játékok...

Estig sorolhatnám. :D

2015. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy Esprit pelenkázótáskát. Speciel én azért látom értelmét,mert nem csak a pelenkát viszem benne,hanem váltóruhát,cumisüveget,stb.Van hozzá alátét,cumisüvegtermosz,ami tápszeres babánál jól jöhet. Én a fiamnál is használtam anno. Másik táskát így nem vittem,a saját cuccaim is elférnek benne.
2015. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!