Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sparos Pretty Baby pelenka...

A Sparos Pretty Baby pelenka milyen, kérdem olyantól aki egyébként drágább pelusokat is használt vagy próbált?

Figyelt kérdés
Tehát elsõsorban olyantol varnek valaszt aki nem feltetlen ar alapjan valaszt es nem ledegradalni szeretnek senkit mert en most valtanek pampersrol mert draganak talalom, s azt szeretnem kideriteni hogy a 40-50 ftos pelenkak kozul melyik jo valasztas (dm rossmann aldi lidl nincs a kozelben ezert is erdekelne a sparos)
2015. szept. 30. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi használtuk időnként, de nem állandó jelleggel (nem járok olyan gyakran Sparba). Semmi bajunk nem volt vele, funkciójának teljesen megfelelt. Nem tudnám drágább márkához hasonlítani, mert én pl. a Pampers-t kimondottan utáltam. Ez nem volt olyan. De lehet, hogy csak azért nem, mert a babám is nagyobb lett addigra.
2015. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó pelus, én már vettem. Nem volt vele semmi gond. Viszont, szerintem drága. Ha jól emlékszem, akkor 3200 Ft körüli ára van. Na, egy kicsit teszek hozzá és kapok Liberot, ami mégiscsak jobb.
2015. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a libero 65 korul van a sparos 45 ft...ha havonta 180 pelussal szamolok azert az 3600 ft..
2015. szept. 30. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
A sparos pelust nem ismerem, de a rossmannét szoktuk használni, az vékony és kényelmes. Tőlük tudsz rendelni webshopból, 12ezer felett ingyen kihozzák, a tisztítószereik is jók, bébiételek is vannak jó áron...hamar összejön a 12ezer. Most pont akciós a pelenka, 2csomagnál 600Ft kedvezmény. Pamperst, Liberót is tuddz náluk rendelni, szoktak jó akciók lenni.
2015. okt. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az Intersparban 3200 Ft körül van egy csomag Pretty Baby pelenka. A maxi méretben 42 db van (legalábbis nálunk), ennek darabára 76 Ft. Ti merre laktok, hogy csak 45 Ft-ra jön ki 1 db? Gazdaságos pelenkát lehet 45 ft körüli darabárért venni általában.

Nem tudom mekkora méretet használsz, de pont az Intersparban mától akciós a Libero (nagy csomagos). Maxi méret 84 db, 5200 Ft. Ennek darabára kb. 62 Ft. Két csomag maxi Sparos pelenka, szintén 84 db 6400 Ft, legalábbis nálunk nem adják 3200 alatt a Sparos pelenkát, vagy nem ugyanaz, amit nálatok árulnak.

2015. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, Tesco, Auchan, a Libero pelenkákat jobb akcióban szokta árulni, mint a Spar. Ugyanakkor a libero.hu-ról kuponokat is lehet letölteni. Így én leszoktam a Sparos pelenkáról, mert nem éri meg jobban, mint a Libero, főleg, ha valahol még akciós is v. kuponnal olcsóbban megkapom. Persze nem mindenki szereti a Liberot, de nekem mind a 3 gyerekemnél bevált.
2015. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Göd. De lehet hogy csak épp akciós volt, arra nem emlékszem.
2015. okt. 1. 09:30
 8/11 A kérdező kommentje:
nekem a liberó nagyon nem vált be, ráadásul molyos volt, és másnál is olvastam hogy az volt. nem túl guszti mikor kibontod és benne van egy kukac.
2015. okt. 1. 09:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk, teljesen megfelelt, nem volt vele probléma. Én a zöld pampershez tudnám hasonlítani, de szerintem is elég drága, de ha akciós most, akkor vegyél nyugodtan, nincs semmi minőségi baja.
2015. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 5 éve használok Libero pelenkát, használtam a régit is, használom az újat is. Sose találkoztam kukaccal.

Pampers meg tele van rengeteg káros anyaggal:

Petróleum, színezék, alkohol és persze nem a pamuttól lesz pihe-puha, +illatanyag.

Inkább Pretty Baby, mint Pampers.

Tesoban mától akciós a sajátmárkás pelenkájuk. Esetleg nézd meg, próbáld ki. A nagy csomag Clubcarddal 3900 Ft.

2015. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!