Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a hurutos,...

Mi a különbség a hurutos, illetve száraz köhögésnél és ezt hogyan állapíthatom meg a másfél éves kisfiamnál? Ő még nem tud köpni, de váladékos az orra.2 napig csak folyt az orra, aztán sűrűsödött és tegnap óta köhög. A stodal jó rá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok biztos biztos benne, de tapasztalatom szerint(most voltunk hörghurutosak sajnos)a hurutos mélyről jövő,váladékos,még ha nem is tudja kiköpni, hallatszik hogy szakad fel,nekünk ilyen volt.a száraz szerintem meg maga a köhögés, de nincs "váladékhang".De ne vedd kézpénznek a válaszom.
2010. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi én is hasonlóra gondoltam. Akkor a Stodal szirup jó rá, ugye? Mert arra azt mondják, mindenféle köhögésre jó!
2010. márc. 16. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
mi ceday baby-t szedtünk rá, de szerintem jó rá.
2010. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Cedax baby? Az nem antibiotikum? Azt még nem akarok adni neki, ha nem muszáj. Még sose kapott antibiotikumot. Először természetesen akarom kikezelni, ha lehetséges, csak a végső az antib..
2010. márc. 16. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
az!nekünk doki írta fel
2010. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!