Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom a napokban született...

Kislányom a napokban született tüdőgyulladással. Azóta is kórházban van. Olyanok véleményére lennék kíváncsi akiknek szintén így született a babája. Mennyi idő mire meggyógyulhat?

Figyelt kérdés
Az orvosok nem tudnak konkrét időpontot mondani és én nagyon elvagyok keseredve.Ennél rosszabb érzés nincs is a világon,kérem aki tud írjon valami biztatót!
2010. márc. 16. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Először is nagyon sajnálom a kislányodat és téged is, hogy ilyen baj van...:-(

Ne haragudj, nem tudok válaszolni, csak azt kérdezném, hogy Te nem lehetsz mellette a kórházban?? Akkor nem is szoptatod?

2010. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!A kisfiamnak 2 hétig kellett maradnia(tüdőgyulladás,sárgaság miatt),de a végén már csak azért mert roppant alapos volt a kezelőorvos és mindent kivizsgáltatott rajta.

Borzasztó érzés volt,hogy nem tudtam semmit tenni,hogy jobb legyen neki.

2010. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon köszönöm de sajnos nem lehetek mellette mert még inkubátorban van és nem kezdték meg a táplálását,de 1-2 nap és megpróbálják de akkor is csak cumisüvegből.Szerencsére tejem van és viszem is Neki amint eszik.

Másodiknak köszönöm én is max.2 hétre gondoltam nagyon remélem nem tart tovább mert belebolondulok ha nem lehet velem:(

2010. márc. 16. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami a Pici babáddal történt.Nem tudok a kérdésedre válaszolni viszont a szomszédunkba lakik egy kisfiú aki 33hétre született tüdőgyulladással.Ma már 2 éves gyönyörűen beszél nagyon okos kis pasi.
2010. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudtam, hogy ilyenkor haza kell jönnöd és a pici egyedül marad bent:-(

Annyira sajnálom! Remélem mihamarabb rendbe jön és együtt lehettek a babáddal!

Kitartást és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!!

Brigi

2010. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Együttérzek veled, az én babám 3 hetet volt inkubátorban és én sem lehettem vele. (ő nem tüdőgyulladás miatt volt bennt). Én csináltam róla egy szép fotót a korházban, kinagyitattam, beletettem egy óriási keretbe és az ágyunk mellé tettem. Igy bármikor láttam mikor akartam, még éjszaka is, persze nem pótolta őt, de kicsit enyhitett a bánatomon. Már 8 hónapos, de még mindig ott van ez a kép az ágyunk mellett és mindig eszembe jut az a 3 hét.

Kivánom hogy minél előbb veled legyen a kisbabád, mert tudom milyen rossz érzés várni és nem tudni pontosan mikor engedik ki.

2010. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem lehettem a babámmal, koraszülött volt, 2 hétig volt bent. A szobatársam babája tüdőgyulladásos volt, ők is 2hetet voltak bent! A tejet vidd neki, ha már lehet! Hidd el, nagyon szoros kapocs lesz köztetek, amikor kijöhet!
2010. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok!
2010. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!