Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 hete született...

Kislányom 2 hete született tüdőgyulladással. Már jól van csak még váladékot kell szívni az orrából. Eddig gyomorszondán keresztül táplálták, most már cumisüvegből kéne ennie de nem akar! Meddig tarthat még ez?

Figyelt kérdés

Egyre jobban elvagyok keseredve mert addig nem adják haza amíg nem eszik.Lehet hogy sose tanulja meg?Már annyi minden hülyeséget gondolok teljesen belevagyok betegedve a hiányába:(

Tejem van szerencsére azt viszem neki,de attól félek a sok idegtől az is elapad.Nyugtassatok meg légyszíves hogy nem tart ez sem örökké...


2010. márc. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Minden rendben lesz. Vigyáznak rá, és megtanítják enni. Sajnálom, hogy így ki vagy borulva. Én is nagyon ki voltam, bár ennél jobb volt a helyzetünk, de nekünk is tüdőgyulladásunk volt. Volt, hogy egész nap dagadtra sírtam a szemem. Még bírj ki 1-2 hetet és ölelgetheted azt a kis tündért. Szorítok nektek.
2010. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elég lesz egy-két nap is. Rászokik és már viheted is haza.
2010. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti megtanul enni. Mert ugye a pocakban "zsinóron" jött a kaja, aztán mikor már szopnia kellett volna akkor megint csak úgy tele lett a pocak. Ha rájön, hogy nincs más választása és van élvezet is az evésben akkor rákap majd a cumira! Gondolj arra, hogy más baba is vol ilyen pocsék helyzetben, de egészséges nagy gyereket nem láttál még szondával az orrában. Tudom,hogy hülyén hangzik, de ilyesmi is segíthet, hogy átlendülj a mélyponton!

Tuti, hogy itt mindenki szorít nektek!

2010. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!