Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lehet következtetni a...

Ebből lehet következtetni a természetére, vagy minden ennyi idős baba ilyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos múlt,és már elég régóta mosolyog, meg szörnyen nyugodt baba.de ezt úgy kell elképzelni, hogy reggel felkel,már mosolyogva, és szó szerint csak akkor nem mosolyog, mikor alszik. Elég, ha csak rá nézünk, már fülig ér a.kis szája, ha meg hozzászólunk,akkor meg annyira tud nevetni,hogy még a könnye is kijön. Ez ennyi idős korban babatulajdonság,vagy számíthatok rá,hogy ilyen kis vidám marad?
2015. okt. 15. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
:)) cukker lehet! Ebből főleg arra lehet következtetni, hogy jól érzi magát nálatok, nyugodtan alszik, szépen fog nevelődni, vidám kiegyensúlyozott gyerek lesz és szabadlelkű, életben jól boldogulni tudó felnőtt.
2015. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt a kisebbik 2 éves koráig. Abszolút mintagyerek, egy rossz szót nem lehetett rá szólni, mindig mosolygott, vidám volt. A vidámsággal most sincs baj, de totál ördögfióka lett belőle, alig akar szót fogadni. Szóval simán változhat más irányba is.
2015. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természtetesen semire nem lehet következtetni belőle. Ha értelmesen nevelitek, és szeretetben nő fel, akkor esélyetek van, hogy normális emberré válik, de elég egy-két gubanc, és cs.szhetitek.
2015. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ilyen, egészen addig örültem is neki, amíg meg nem tudtam, hogy van egy genetikai betegség, aminek ez az egyik tünete. A happy baby szindróma.


Ettől függetlenül messzemenő következtetéseket nem vonnék le, közel sem biztos, hogy mondjuk 5 év múlva is ilyen békés lesz.

2015. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es most jól beijesztette az anyukát - akkor mondom: nálunk is ilyen volt 3 hónaposan - ma már a legerősebb egyetemen kitűnően halad -nyugodt, derűs lélek. Nagyban függ a neveléstől ez. Nyugodt, szeretetteljes légkörben nevelkedők nagy kincset kapnak az életútra.
2015. okt. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na , én meg itt aggódom, hogy az én 7 hónapos fiam nem egy tejbetök, aki állandóan mosolyog. Persze szokott mosolyogni, ha megörül nekünk, meg jó kedve van, de nem osztja folyton-folyvást a mosolyt. Rugalmas, komoly baba.
2015. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!