Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes baba 6 óra alatt...

5 hetes baba 6 óra alatt átázik, normális?

Figyelt kérdés
Lány baba és hason alszik. Másokat olvastam, hogy akár 12 órát is alszanak éjjel, és nem cserélnek pelenkát, nálunk meg már van hogy akkor is átázik, ha egy kimarad éjjel. Anyatejes, és a pelenka eleje tényleg tele van. Nincs még 4 kilós, és az 1-es Liberót használjuk, de másikkal is volt már baleset. Szerintem elég szorosan rakom rá, sőt apa még szorosabban, de akkor is kiázik. Másnál is volt ilyen?

2015. okt. 15. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
én 2est adtam már ilyenkor rá,nem vártam meg h kinője a sulyhatárt.
2015. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3,5 kilónál váltottunk 2-esre, pont ugyanilyen okokból. Nem olyan sokkal nagyobb hogy ne lehetne kisebbre ráadni, de a nedszívóképessége jobb.
2015. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kórházban is 2-es pelenkát adtak a babákra, én is azt adtam a babámra. Sose folyt ki semmi.
2015. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális. Adj rá eggyel nagyobb méretet, ha az sem válik be, akkor másik fajta pelenkát. Nem azon múlik, hogy milyen szorosan adjátok rá.
2015. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a pelenka. Adj rá 2-est, az 5-kg-ig jó, neki is kényelmes lesz. Az átázás nem attól van, hogy nem elég szoros.
2015. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a kg-ot nézd, nem is értem miért írják rá a súlyhatárt... Ilyenkor már én is 2-est adtam a gyerekeimre.
2015. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!