Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az még normális, ha egy 10...

Az még normális, ha egy 10 hetes baba szinte egész nap alszik?

Figyelt kérdés
Csak eszik és fürdésnél kb 1 órát van ébren.
2015. aug. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

nem normális, max 4 óránként ébreszteni kell enni

egy pici babát, és újszülötett nem szabad éhen hagyni, a 4 óra, az maximum

2015. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eszik , alszik, normalis!

Szerencses vagy ! Nekem 11 hetesem van, aki szinte sosem alszik.

2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első mielőtt válaszolsz értelmezd a dolgokat.

A kérdező a 2 étkezés közötti időre gondolt, hogy miután evett nincs fent 'játszani'. Egy több mint 2 hónapos nem újszülött!!



Normális kérdező, majd szép lassan egyre többet lesz fent étkezés után. Vannak ilyen jó alvó babák, de ha van olyan h nem alszik be teljesen akkor kis beszéddel te is fent tudod tartani csak utána ne lepődj meg ha többet alszik mert lefárad.

2015. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem újszülött

írtam, hogy pici babát ÉS újszülöttet...stb



a kérdésben az, hogy "szinte egész nap alszik" kavart meg

2015. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha összesen kb. 1 órát van ébren, az gond, de szerintem már a kaja hosszabb idő, nem? Hivatalosan amúgy max. 19 órát alhat (legalábbis az Aludj jól, gyermekem könyv szerint), de lehet nem olvasta a könyvet. Ha az segít támpontnak, nekünk 9 hetes és 13-15 órát alszik max, ma a közelében sem volt.
2015. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen volt babának, szó szerint felkeltettem enni, aztán aludt, amíg nem keltettem újra, hogy enni kell! Most 1 éves, a napirend a következő: reggel 8-kor (keltem) reggeli, 2 óra móka (10-ig), 2 óra alvás (12-ig), én keltem, ebéd. Aztán 2 óra játék (14-ig), 16-kor uzsi (szintén keltem), aztán játék 18-ig, alvás 19:30-ig (megint keltem, fürdés miatt, imádja!) vacsi 20-kor! Aztán 2 óra nevetgélés, sikongatás ( a szomszédok szerethetnek este 9-kor) 22-kor alvás és reggel 8-kor keltem, reggelizni! És, ha aggódsz. az agya, alvás közben fejlődik a legtöbbet! Az én fiam a fent leírtak mellett, 2 hónaposan fordult hasra, 5 hónaposan egyedül felült és megült (támaszkodás nélkül), 7 hónaposan felállt, 9 hónapos kora óta kapaszkodás nélkül megy! Szóval semmiben nem akadályozza a fejlődését, a sok alvás! Sőt, szerintem csak előnyére válhat!
2015. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha eszik rendesen és azon kívül alszik, az normális. :)

Örülj neki! :) Az én lányom volt ilyen! Csak evett és aludt! :) Több fogásos kajákat főztem, megvolt a házimunka, olvasni tudtam mellette! :) :) :) A fiam 4-5 hónapos koráig csak napi 3-4 órát aludt, azt is csak a mellkasomon.

2015. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!