Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 5 és fél hónapos babám...

SOS! 5 és fél hónapos babám több mint 4 órája alszik, olyan mélyen hogy semmire nem kel fel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ebéd után mindig szokott aludni másfél órát, de most már több mint 4 órája alszik és nem akar felébredni. Aggódom, mit kell ilyenkor tenni? Mi lehet az oka?

2015. okt. 16. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

tenyerét talpát kell dörzyölgetni mert segíti a vérkeringést, így kell ébreszteni, de ilyen korú babánál szerintem nem baj, ha épp egyszer 5 órát megalszik, de majd kijavítanak ha tévednék.

esetleg nem cserélte fel a nappalt-éjszakát...?

2015. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Át szokta aludni az éjszakát
2015. okt. 16. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy ebédre nehéz ételt kapott?

én gyermekem olyankor (pl ha sok húst evett ebédre)átalussza az uzsonnaidőt is

2015. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húslevesben főtt krumplit, répát, és egy kis csirkecombot turmixoltam le neki.
2015. okt. 16. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnám felébreszteni, én már gyerekorvost hívtam volna. Én a férjemet nem tudtam egyszer felébreszteni reggel, és kiderült, hogy agyvelőgyulladása van.Én ilyenre ugrok mindig.De dörzsölgessed csak, hátha csak elnehezült a pocija, meg ugye az idő is ilyen alvós. Szerintem azért túl sokat ne várj.
2015. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt írta, hogy nem tudja felébreszteni, csak azt, hogy régóta alszik és nem ébred fel. Kérdező, az hogy magától nem ébred fel 4-5 órán keresztül az nem baj, de ha nem tudod felébreszteni az nem jó. Akkor én is orvost hívnék.
2015. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felébredt :) Vidáman és éhesen. Simogattam a talpát, az hatott. Ha nem hatott volna,akkor már dokit hívtam volna.
2015. okt. 16. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hála istennek, és a talpdörzsinek :D
2015. okt. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!