Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6,5 honapos. Sehol...

Kisfiam 6,5 honapos. Sehol nincs el egyedül, mindig unatkozik, nincs idöm semmire töle, ha nem lát pár percig ordit. Ha álmos ordit, ugy kell elsimogatnom. Mit csináljak, hogy ne igy legyen? Mivel lehet lekötni öket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kissé elkényzetetve? Amúgy most lehet simán az anyás korszakát éli (a tipikus pisilni se mehetsz, kivéve ha ő is a nyakadban lóghat közben eset)
2010. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ahol te vagy vidd oda öt is,hogy lasson.pl együtt csinalnatok mindent.Nekem 10 hos a kislanyom es 2 hete ö is igy volt ,allandoan sirt,hisztizett nem jatszott semmivel.Nagyon ki is borultunk a ferjemmel.3 napja csoda modon elfoglalja magat.
2010. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeprációs szorongás!

Nálunk is 6,5 hósan kezdődött!1 hónapja tart!nálunk az esték lettek jó hosszúak,de már teljesen hozzászoktam!Mindig bealszik amikor előtte,de ha beviszem a helyére felébred,és csak akkor nyugszik meg ha ott lehet még ahol mi!csak ül köztünk és játszik,de ott kell lennie!mikor már majd elájul olyan fáradt akkor újra cici és mehet a helyére!Reggelig durmol!De a nappal nálunk is csak velünk,még a nagyszülei sem jók neki!

Meg azt csinálja ha apa hazajön egyből ölbe akar menni és úgy szorítja a nyakát vagy markolja a pólóját!Ki sem mehet ő sem a szobából!Ezt csak 1 hete csinálja!

2010. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos a kisfiam. Nem lett felkapatva az ölembe, sokat kell egyedül játszania, mert nincs segítségem. De mostanában nála is ez van. Ha nem lát sír, de egy-2 perc után általában lefoglalja magát. Bár van olyan is, hogy addig hisztizik könny nélkül, ameddig oda nem megyek.

Sok esetben elalszik egyedül, viszont mostanában csak este tud elaludni egyedül, nappal odafekszem mellé és simizem. Mikor arra gondolok nem-e kényeztetetem el ezzel mindig az jön ki a végére, hogy nem.Hiszen csak rám számíthat, szüksége van rám. Olyan kevés idő van már arra, hogy ennyire nagy igényt tartson rám. Később már éli a saját kis életét, amiben persze még mindig nagy szerepet kapok majd, de ennyire nagyot, mint most talán soha már. Próbáld meg nagy türelemmel kezelni a helyzetet, ha kell szedj magnéziumot. Nekem sokat segített. Később, ha majd elindul négykézláb, akkor leköti majd magát.

2010. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ez a baj,hogy nekem sincs segitségem,és néha már az örület szintjén vaok,semmire nincs idöm,semmire...,de mindig is ilyen volt,elejétöl fogva,de hogy változtassak?
2010. júl. 19. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a korszak igy normalis,meg ha az anyuka ki is borul nehe.Nalunk ez kb addig tartott amig el nem kezdett maszni,majd amikor mar jart is meg konnyebb lett.Kitartas el fog mulni ez a korszak is.
2010. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vigasztallak, nem tudsz változtatni rajta. Nálunk 2,5 hónapja tart ez. Mindent elolvastam, azt írják, magyarázd el neki minden alkalommal, hogy most hová mész, miért hagyod egyedül, stb Viszont azt meg ne várd, hogy ennyi idősen megérti. Hát ennyit a könyvekről...

Ha van rá lehertőséged, vidd magaddal konyhába, szobába, stb, hogy lásson. Nálunk is 6 hósan kezdődött, most 8,5. Néha már sikerül a járókában hagynom, ha nagyon belemerül vmibe, de általában négykézláb csattog utánam mindenhová.

Kitartás, magától fog megoldódni idővel!

2010. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!