Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adhatok túrót...

Szerintetek adhatok túrót vagy natúr joghurtot gyermekemnek?

Figyelt kérdés

A védőnőm és az orvos teljesen a tej és tejtermék fogyasztás ellen van egy éves kor előtt. Csak az a bajom, hogy a szoptatásnál is hallgattam a védőnőmre vagyis fél éves korig nem adtam neki semmit még csak kóstóltatás erejéig sem aztán az lett a vége, hogy két és fél hónapot küzdöttem míg végre elfogadott valamit cicin kívül. Szerintetek? Kicsikém kilenc hónapos.

babapudingot adtam már neki, de aznap nem aludtunk éjjel. Az lehet a babapudingtól? a tejalergiának egyébként mi a tünete?


2010. márc. 16. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én sem kóstoltattam semmit 6 hónapos kora előtt a kisfiammal, mégis ízlett neki minden, amit kapott. Szopizás előtt kell neki adni, különben nem szokja meg az új ízeket. A tejtermékeket is apránként kell bevezetni. Kezdetben (8 hónapos kortól) reszelt sajtot, túrót morzsolhatsz a főzelékébe, aztán néhány hét múlva néhány kanál joghurtot, esetleg krémtúrót is adhatsz neki. Csak fokozatosan, hogy legyen ideje hozzászokni. Az én kisfiam másfél éves, azóta is imádja a natúr joghurtot. A gyümölcsös joghurtnál figyelj arra, hogy ne aprómagvas legyen! A Danoninoban van a legtöbb kalcium.
2010. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 10 hónaposan vezettem be a matúr Activiát, a sajtot (heti 1x 1 kicsi Eidami, Ementali, vagy Hóvirág) és a túrót (szintén heti 1x 1 teáskanállal).
2010. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
babajoghurtot 8 hos koratol. lehet hogy amiatt nem aludt, probald meg egyszer, mert lehet az is hogy nem amiatt.
2010. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!