Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hagyott el párotok...

Anyukák, hagyott el párotok pici babával? Hogy lehet ezt feldolgozni.

Figyelt kérdés
nagyon kicsi a babánk,de valószínű hamarosan vége mindennek,pedig csak 7-hó a pici.hogyan lehet ezt lelkileg bírni.nekem lehet nem fog menni,és ha megérzi a pici rajtam?már most kivagyok.
2010. márc. 16. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen.6 hónapos terhes voltam....
2010. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg a pici ezt nem érezheti probáld magad tultenni rajta tudom h nehéz lesz. ha kitarto leszel rendbe jön minden ha sirnod kell akkor sirj de csak ahol nem lát senki föleg nem a törpe
2010. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
de ha még együtt vagytok csak érzed h vége lesz akkor gondolkodj el azon h mit rontottatok el és probáljatok megbeszélni mindent a pici érdekét nézzétek
2010. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyedül maradtunk:(

Most 18 hónapos a gyermekem, kb 4-5 hónapos kora óta érezhető volt a feszültség.Szüneteket tartott néha néha visszament az anyjáéhoz 1-2 hónapra de véglegesen most januárban költözött el,mert meguntam ezeket a szüneteket,és nagyon is jól tettem.Az elején nagyon rossz volt,de szerencsére van egy tökéletes családom akikre számithattam és most már úgy érzem hogy igy teljes az életem.Nem igy terveztük de igy alakult.Hetente jön, 2 hetente elviszi egy napra.Teljesen átértékeltem magamban mindent és tudom hogy bár én is hibáztam,de ő nem volt kész erre az egészre,bár imádja a lányát.Most már kimásztam a gödörből, sportolok, szép rucikat vettem magamnak jól érzem magam a bőrömben, a gyerek nem szenved hiányt semmiben, nem érzi rajtam a kezdeti feszültséget,hosszú távú terveim vannak(ami a párom mellett nem lehetett, mert ő mindent hülyeségnek tartott,vége a veszekedéseknek,a feszültségnek..)várom a jó időt és élvezem hogy van egy tündéri kislányom!!

Ja bár még nem állok készen egy új kapcsolatra, sőt egyáltalán hallani sem akarok más pasiról egyenlőre,de a visszajelzések alapján igenis nem vagyok rossz csaj,és egyáltalán van aki nemcsak anyának néz de nőnek is!!

2010. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Bár az én házasságom nagyon jó,-kopp,kopp,kopp-felnézek arra aki egyedül marad egy pici babával és talpon tud maradni.Tudom a muszáj nagy úr,de minden tiszteletem a bátor anyukáké:)))
2010. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élettársam engem 4 hós terhesen hagyott el 17 év után egy másik nőért. Én nem borultam ki, ha képes volt ezt megtenni, akkor meg sem érdemel minket, hagytam lelépni (mostanában bezzeg mindig itt eszi a fene nálam, minden nap jön gyereknézőbe, lányom most 13 hós). Igaz nehéz volt egyedül egy babával eleinte, de a szüleim sokat segitettek. Te is kérj segitséget bátran a szülőktől vagy barátoktól ha úgy érzed, hogy nem megy.
2010. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!