Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Burger King burgonya...

Anyukák! Burger King burgonya anya és apa szájából, só leszopogatva, krumpli megrágcsálva 5-6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 11:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Fúúúúúj, b*szki, normálisak vagytok??? Tudod mennyi kórokozó van az ember szájában?
2015. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
52%
masreszt a mekis krumpli nem kumpli ugye tudod? glutent bevezettetek mar? tobbek kozott glutent is tartalmaz meg minden mas muanyagot. tuti nem adnek a gyereknek en sem eszem ilyen szemetet
2015. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Undorító!Mi lenne,ha rendes krumplit főznél és pürésítve valamilyen zöldséggel adnád?Vagy lusta vagy főzni,de Burger Kingbe van idő járni?
2015. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Áááácsi! Én nem vagyok ilyen hülye, hogy szeméttel etessem a babám. Ezt pár napja láttam és azóta is ki vagyok rajta akadva. Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen korlátolt, hogy egészségesen etetem a gyermekem. Teljesen megnyugodtam, hogy nem bennem van a hiba. :)
2015. okt. 18. 11:36
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem (remélem) kérdező csak ezt látta, és elszörnyedt, ezért írta ki a kérdést.

Ha van pénz BK-re, akkor van üveges bébiételre is, ha már túl macerás a főzés.

Az én kisebbik fim 7 hónapos, és 95%-ban főzök neki, akkor kap üvegest, ha nem érünk haza az étkezés idejére. Nem nagy ördöngösség.

2015. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
de milyen vicces hogy pont a sot talaljak legkarosabbnak a bk burgonyan amikor az legalabb termeszetes asvany :D Az egesz krumpli meg mesterseges por.
2015. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem lehet normálisan kiírni egy kérdést?Utálom,mikor csak a sokadik komment után derül ki,mit is akar a kérdező!Használjátok már normálisan az oldalt!
2015. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
A kérdés teljesen normálisan lett feltéve, csak annyi hiányzik a mondatból, hogy "mit gondolsz erről?". Így is egyértelmű, hiszen rajtad kívül mindenki meg tudta válaszolni. Az egy másik dolog, hogy azonnal téves következtetést vonnak le az emberek és gondolkodás nélkül megy a szapulás. Itt nem vártam mást, viszont amit meg akartam tudni, azt megtudtam.
2015. okt. 18. 11:47
 9/32 anonim ***** válasza:
18%
Én is,meg tudtam válaszolni,a 3.vagyok.De nagyon nem volt normálisan megfogalmazva,mert nagyon nem mindegy,hogy te csinálod így,vagy csak láttad!
2015. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Most komolyan! Nem mindegy, hogy kinek a felmenőit szidod? :)

Szándékosan nem írtam ki, hogy ezt láttam és mennyire botrányos látvány volt számomra, mert nem akartam befolyásolni senkit a véleményemmel.

2015. okt. 18. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!