Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenka hogy működik?

A pelenka hogy működik?

Figyelt kérdés
Arra gondolom, hogy h pl. este a gyereket újra pelenkázzák 10-kor, és kakál 11kor akkor reggelig a kakában van?? Mert a vizeletet beszívja, de a székletet biztos nem. Ez hogyan van?
2015. okt. 18. 18:50
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a gyerek okosabb és sírni kezd, inkább minthogy egész este úgy legyen...
2015. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kicseréltem a pelust kaki után. De egy kezemen megtudnám számolni, hogy hányszor kakilt éjszaka. Egyáltalán nem volt jellemző. De igen, szerintem is jelzi sírással előbb utóbb. :) Na meg a pisis pelust is érdemes cserélni normál időközönként, nem kell megvárni hogy kifollyon belőle. Persze éjszaka más, akkor óhatatlanul is előfordul.
2015. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha észreveszed hogy bekakilt, akkor éjszaka is ki kell cserélni. A legtöbb gyerek jelez, meg amikor kakilnak még éjszaka, akkor általában még etetés is van, szóval nem marad észrevétlen. Ha netán mégis, mert nyugodtan alszik mindenki reggelig, akkor meg nem tragédia.
2015. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kakit azért mindenki kicseréli éjszaka is, a pisit meg kibírják a pelusok általában egész éjszaka.
2015. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jah akkor a dada 0-24 ott kell legyen?
2015. okt. 18. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Igen, egy gyerek elég sokáig 0-24 h felügyeletet igényel... (de ha eleget fizetsz a dadának, biztos fel is kel éjjel óránként pelust ellenőrizni)
2015. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom csak pár hetes koráig kakilt éjjel, akkor is csak ritkán. Vagy észrevettem és kicseréltem, vagy maradt úgy reggelig és nem zavarta.
2015. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező hogy értetted hogy a dada 0-24-ben ott kell hogy legyen? Bizony nem hagyunk magára egy gyereket sem, nagyon sokáig!

Vagy úgy gondoltad, hogy éjszaka el van egyedül is, mert úgy is alszik, nem kell rá felügyelet? Kicsit tájékozódj a gyerekekkel kapcsolatban.

2015. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert mégis mit tud csinálni egy fekvő csecsemő kiságyban, ha nem virrasztanak mellette? És ha ülni tud már akkor nem csinál semmi olyat amitől baja esne..
2015. okt. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!