Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babád valamilyen mozgásforma...

A babád valamilyen mozgásforma negtanulásakor (pl felülés mászás felállas) után nem volt nyugtalanabb?

Figyelt kérdés

A babád valamilyen mozgásforma megtanulásakor (pl felülés mászás felállál) után vagy előtt nem volt sírósabb?

Fiam 5 hónapos a napokbab felült 2×. Elötte is próbálkozott de sikertelenúl. Azóta szinte egész nap fogni kell. Sír és éjjel is felkel és újböl eszik. Eddig átaludta az éjszakát. Vagy még a fogára tippelek bekenem dentinoxal de nem használ semmit. Még az ínye nem fehér csak recés kicsit. Nappal 20 perceket alszik. Az esti alvásnál is 20 percenként megébred. Vagy a foga lehet vagy bezavart neki hogy felült.

Ma már azon voltam, hogy adok neki nurofen kupot.


2015. okt. 19. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hónapos lesz a héten, és az elmúlt két hónap erről szólt nekünk is, sírósság, éjszaka óránként ébredt. 7. foga bújt ki a napokban, intenzíven kúszik. Mind a fogzás, mint a mozgásfejlődés állhat a nyugtalanság, éjszakai ébredés mögött. Csak annyit tudok mondani, türelem, türelem, türelem. Én adtam neki nurofent éjszakára párszor, amikor nappal látni lehetett, hogy egyértelműen a fogzás a baj.
2015. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a nagyobb mozgások megtanulása előtt éjszaka nagyon nyugtalanul aludt, sírt, felébredt, állandóan fejen akart állni stb... Ez a beszéd megindulása előtt is csinálta, sőt a beszéd során minden magasabb szint előtt.
2015. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!