Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánál a lázmérőt teljesen...

Babánál a lázmérőt teljesen fertőtleníti az alkohol?

Figyelt kérdés
Még terhes voltam, mikor anyósom hozott pár dolgot a gyereknek, köztük egy lázmérőt. Szülés után viszont elkezdett hozni mindenféle kétes, lejárt szavatosságú cuccot. Addigra az egyetlen dolog amit használtam a lázmérő volt. (végbélben mértünk lázat) Ránézésre nem volt vele baj és fertőtlenítettem alkohollal. Ugye így minden baci elpusztult és nem lesz baja tőle, bármilyen minőségű is volt?!
2015. okt. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A popsijában több a baci, nyugodtan használd.
2015. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan használd. Sajnos kórházban voltunk, akkor is ottani lázmérőt használtunk (bár titokban szappanos vízzel mindig elmostam :)
2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én forralt vízbe mártottam pár másodpercre elötte. De lehet tök nagy hülyeséget csináltam :)


Amúgy én is úgy szoktam, hogy vattára teszek alkoholt és azzal át törlöm vele és mehet a popiba. Utána forró vízzel lemosom, aztán alkohol és elrakom.

Mikor szükség van újabb mérésre elő, alkohol, popsi, forróvíz, alkohol, eltesz :)

2015. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hat remelem mert azzal homerozom reggelente a szamban ami a popsijaba volt :))
2015. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!