Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedul lehet hagyni az...

Egyedul lehet hagyni az ujszulott picit az apjaval heti ket napra (napi 8 ora)?

Figyelt kérdés
A teherbeesesem elott elkezdtem az egyetemet, meg van hatra ket evem. Szeptember vegen kezdodne a suli es a picink november vegen szuletik meg. Az elso babank lesz, szoval azert o lenne a legfontosabb es sajnos nincs meg tapasztalatom a gyerekneveles teren. Most hagyjam abba a sulit, vagy az apukajara hagyjak egy ilyen pici babat, amig en suliba vagyok (heti 2 * 8 ora). Hogy lehet ilyenkor egyaltalan megvalositani az etetest? Dontest kellene hoznom a napokban, es sajnos nem megy. Nagyon tanacstalan vagyok. Ha valaki volt mar ilyen helyzetben irjon, hogy mikent oldotta meg, de egyeb jo tanacsokat is elfogadnek.
2008. szept. 11. 09:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
en is kulfoldon elek, es itt csak 9 + 3 honapig tudok itthon maradni a picivel. Azert megprobalom majd maximalisan kihasznalni az egyutt toltott idot. Meg anyumat is felhivom, hatha o is tud tanacsot adni ebben az ugyben, aztan majd megirom, h mikent dontottem a sulival kapcsolatban.
2008. szept. 11. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!