Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom pofiján...

7 hónapos kislányom pofiján és az állán vörös és száraz a bőr. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha bekenem elmúlik ey kis ideig,de utána újra visszajön neki.Mitől lehet?Allergia vagy ekcéma?

Pénteken visszük orvoshoz:(


2010. márc. 16. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk az ekcéma ilyen,de nem lehet,hogy most ezekben a napokban kifújta a szél?Most az én lányom arca is nagyon "csúnya",pedig már egész szépen eltűnt,erre most betett ez a szél.7 hós
2010. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja ilyen a pofikája,de most nagyon csúnya szegénykémnek:(
2010. márc. 16. 21:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy a foga jön?Nyáladzik sokat?Mert az én fiamnak a szája sarkában van és az állán.De az a nyáltól mert fogzik.

2010. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De,már nagyon régóta iszonyatosan folyik a nyála.Az állán ezért meg is érteném.De a pofija két oldalán is ezért lenne?Olyan mint aki mindig pirospozsgás.
2010. márc. 17. 08:40
 5/13 anonim ***** válasza:

nálunk így kezdődött az ekcéma..

ma már a könyökén,a hátán,a mellkasán is van sajna..:(

2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is az arcán néha piros. Nálunk nagyon száraz a lakás, meleg is, aztán meg kivittem a hidegbe télen. Valószínű ettől. Lehet kapni baba arckrémet rossmannba például, ha nem múlik el, menjetek dokihoz.
2010. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el dokihoz, lehet h. ekcéma, és akkor nem mindegy mit kensz rá, ha nem ekcéma, legalább megnyugszol.Sajna az enyém ekcémás, és pont ilyen foltokkal kezdődött, amit írtál...
2010. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! 6 hós kisfiamnak a szája körül és az állán is piros, száraz néha a bőr, nekünk nyáltól van. Bepanthentől szépen javul, este fürdés után kenem, majd reggel megint, aztán napközben 1-2-szer, ill. mielőtt kiviszem a levegőre. Igazán szépen elmúlik tőle.
2010. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Nem tudtuk hogy mi. A doki felírt neki egy 1300 ft-os krémet ami nem használt semmit! A Nivea Baby testápoló ami bevált az szépen eltüntette. Nekünk a fogunk is jött, meg észrevettük hogy alvás után nagyon elnyomja (hason alszik)és attól is lesz ilyen neki. De kérdezd meg a dokit is!
2010. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19.54-es vagyok


Bocsi,hogy csak annyit írtam,de a kiscsajom épp a kezemben volt akkor,és nagyon huncutkodott...

Ha még nem mentél el dokihoz,akkor a Bepanthennel biztos nem árthatsz neki ha bekened,mert nekünk is előszőr azzal kellett kenni,mikor csak az állán voltak ilyen piros száraz foltok..,aztán kaptunk egy kicsivel komolyabbat,amiben azért még nincs szteroid,de a doki írta fel,és külön kellett kikeverni a gyógyszertárban..

2010. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!