Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Édes vagy inkább száraz vörös...

Édes vagy inkább száraz vörös bor?

Figyelt kérdés

Párommal jövőhéten kerti bográcsos főzőcskét tervezünk!

18 évesen szeretek főzni és napi szinten csinálom,viszont bográcsban még nem főztem!Vörösboros pörit szeretnék!Milyen bort ajánlanátok?

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 13. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem pörköltbe teljesen mindegy. Mellé szárazat. :)
2011. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pörköltbe semmiképp se tegyél édes bort.Olyat se amit vacak lőrének tartasz mert elrontja.Kellemes száraz bort tegyél bele és ne túl sokat.Jó bográcsolást.:)
2011. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tothgubi válasza:
47%
Olcsó, száraz bort kell beletenni.Felesleges drágát venni bele mert tök ugyanolyan lesz. max 300 ft
2011. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld! Magamtól sose tettem volna ilyet. De! Stohl András tanácsára egyszer kipróbáltuk. A szarvashoz. És! Azóta csakis ÉDES vörösborral öntjük fel a pörköltet. Vizet se teszünk bele! NAGYON jó. De tényleg, mi inni is csak szárazat szoktunk, és először nem is akartam engedni sem az édeset. De megérte megpróbálni. És semmi lőre! Csak olyat, amit meg is innál!
2011. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, de minőségi legyen, ne kupakos!


Üdv!

2011. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Nagypapám borász szóval a minőségi bor garantált,csak a fajtájára voltam kíváncsi!Köszönöm!
2011. máj. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!