Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, akik már kaptatok...

Kismamák, akik már kaptatok ajándékba pelenkatortát, örültetek neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Mi volt a véleményetek róla, ha ezt kaptatok ajándékba?

Köszönöm!



2015. okt. 21. 08:10
1 2 3
 1/25 mongole válasza:
44%
Egy éves Kisfiam van. Én mindig örültem a pelusnak ajándékba, szerintem a pelenkázás kellékei az egyik legjobb ajándékok, úgyis szükséges és elfogy. Általában ajándékba jobb minőségűt vesz az ember, így azzal sincs gond. Minek kéne 100-dik játék, ruha,aminek esetleg rosszul tippelik meg a méretét és sose tudja hordani ésatöbbi. Szerintem sok esetben még az illatosított, színezett, stb. babakozmetikumoktól is jobb (mi kaptunk kétszer is olyat,amire allergiás és nem tudtuk használni, más kérdés, hogy egyéb okokból sem akartuk).
2015. okt. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

Mire jó az?

Dísznek elég csúf, összefogdosott pelenkát pedig nem szívesen adnék a gyerekre...

2015. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

pelenkának mindig orul az ember, de nem feltétlen -torta formában...


én sem szivesen adnám a gyerekre, amit már korbe taperoltak..

2015. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A keresztgyerekemnek akarnám, ha megszületik, vagyis a sógornőm kapná, és én magam készíteném el. Csak én "fogdosnám" össze.
2015. okt. 21. 08:26
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon örültem neki! Amúgy is mindig pelenkát kérek,ha megkérdezik hogy mit hozzanak és egyszer megleptek egy saját kezűleg készített ,nagyon szép pelenkatortával! Még a kislányom nevét is felragasztották a szalagra, amivel körbe volt kötözve. És pár kozmetikum, babajáték, kiszokni volt belerejtve. Egy baj volt csak vele, hogy olyan márkájú volt a pelus amilyet nem használunk de elfogyasztottuk azt is, nem érzékeny a kislányom bőre szerencsére. Engem nem zavart, hogy valaki összefogdosta hiszen nem belül, hanem kívül fogdossa az egyes pelenkákat, az pedig nem érintkezik a baba bőrével!
2015. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Terveim szerint többféle márkát, és talán több féle méretet is fogok venni. És majd elmondom nekik melyik milyen. Csak elegánsabbnak érzem, ha nem zacskóstól adom át nekik :)
2015. okt. 21. 08:33
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem örülnék.

Eredeti csomagolásban inkább.

A pelenkázón se tartok zacskón kívül a napi adagnál többet hogy a por se szállja (takarítás mellett is akad).

2015. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 aHermann ***** válasza:
61%

Szia!

Bár én nem kaptam pelenkatortát, csak 1-1 csomag pelust a nagyobb gyerkőceinknél, de nem nagyon örültem neki. Az ajándékozók nem olyat hoztak, amit használunk, a fiunk popója ki is pirosodott tőle, a nagyobbik lányunknál kapottnál meg az volt a gondom, hogy nem tudtuk elhasználni, mert "kinőtte". Súlyra még bőven jó volt, de ő erős derékban és szorította. A csomag 1/3-át odaadtam a védőnőnek, mert nem tudtam elhasználni.


Ha egyeztettek, talán jó is kisülhet a dologból, de miért nem veszel valami személyesebbet a babának, és anyukának ajándékutalványt olyan üzletben, ahol vásárolni szokott?

2015. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Valóban nem praktikus ajándék. Kaptam, és nagyon örültem neki, de nehéz eltalálni. Nálunk a márka nem stimmelt, a kisfiam ordított abban a pelusban, valamiért nem tetszett a bőrének (DM saját márkás, mi meg Pamperst kezdtünk használni). Így mi elvittük a menekülteknek.


Amit tudok tanácsolni: a márkát derítsd ki, mielőtt hozzákezdesz, semmiképp se több márkából, mert felesleges, méretileg pedig a kettesből célszerű, azt hordják az elején (5 kg-ig jó ált).

2015. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem az újszülött méretet vettem meg, hanem az eggyel nagyobbat.


Azért nem veszek személyes ajándékot, mert már most karácsonyra is baba ajándékot kapnak, és majd a keresztelőre is valami komoly ajándékot fogunk adni.


Én csak kedveskedni szeretnék a születéskor is valamivel. Ezért találtam ki ezt!

2015. okt. 21. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!