Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elmennyek orvoshoz?

Szerintetek elmennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10hónapja szültem. És azóta olyan vagyok mint a fos, fáj a fejem mindennap, álmos vagyok, fájna az izületeim. Lehet rámférne legalább egy vérvétel, hogy okosabb legyek mert tuti valami vitaminhiányom van. Sápadt is vagyok... Valaki volt igy?

2015. okt. 21. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem annyira szokatlan,hogy fáradt vagy egy baba mellett,hidd el.Nem feltétlenül fizikailag,agyilag is leterhelődsz és attól is érezheted magad gyengének.

Egy vérképet nem árt csináltatni,lehet,hogy vashiányos vagy.Szedhetsz vitamint is,hátha segít.

2015. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, elmehetsz, semmit sem vesztesz vele. Én ajánlom Mg szedését is, illetve lehet, hogy vashiány is fent áll, de lehet hogy csak nagyon elfáradtál és jót tenni egy nap semmit tevés:)

Amúgy javítanék: mennyek-menjek, a helyes. Bocs, magyar szakos voltam. Vagyis a helyes, "elmenjek?".

2015. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!