Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel elmennyek...

Szerintetek ezzel elmennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kis ujjam alatti reszt megrugtak focin kb 1.5 honapja. Egybol feldagadt 2x,de csak akkor fájt egy fél orát,nem lilult el csak feldagadt es azota se mult el. Szoval ez a rész 2x akkora mint masik kezemen de nem fáj. Szerintetek ezzel elmennyek orvoshoz? illetve mitol lehet ez vagy mit csinalnanak vele? El nem hiszem h eltort volna hisz nem faj tudom mindenemet mozgatni stb
2012. febr. 29. 14:28
 1/8 anonim válasza:
Lehet, hogy víz, vér vagy genny gyűlt alá és azt le kell szívni. Menj el vele mindenképp!
2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon kemény nem hinnem h az víz
2012. febr. 29. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mutasd meg orvosnak, ha nem is fáj, akkor is lehet ebből akár maradandó károsodásod is, ha elhanyagolod.Elképzelhető, hogy "kiugrott" ott valami a helyéről.Én erre tippelek.Először biztos röntgen felvételt fognak készíteni, aztán majd kiderül, kell-e egyáltalán csinálni vele valamit.Talán rögzítik valamilyen kötéssel, vagy borogatást kenőcsöt javasolnak, gondolom én, de a doki biztos jobban tudja majd.
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
epp ezert nem akarok nagyon menni mert azert annyira nem nagy,nem faj,nem akadályoz semmibe aztan meg kitalanak vmit h eltorik vagy vmit csinalnak vele :D Inkabb legyen kicsit koverebb
2012. febr. 29. 14:47
 5/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 29. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem törik el.Törni csak végső esetben szoktak, ha a törött csont nagyon rosszul forr össze és máshogy nem lehet helyrehozni.De nálad nincs szó törésről, tehát ettől nem kell félned.
2012. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hideg vizes borogatással próbálkoztál?Esetleg azt tudnám javasolni, csináld egy-két napig , hátha lemegy tőle a duzzanat.
2012. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, akkor holnap elmegyek vele orvoshoz legalabb iskolaba nemkell menni :D Megmondom orvosnak adjon vmi kenocsot vagy tippet es ha nem jo elmegyek rogonre jovo heten :D
2012. febr. 29. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!