Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elmennyek az orvoshoz? És ha...

Elmennyek az orvoshoz? És ha elmegyek mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Azt történ hogy beszélgettünk barátommal utána én csak igy álltam rápatintott a gördeszka végére és felpattant elkapta a homlokomat. Vérzett egy nagyon picit de semmit se fájt. Egy nagyon nagyon picit szétnyílt 1cm széles kb. Mit csináljak? Levan fertőtlenítve meg minden nem fáj semennyire se még ha nyomkodom akkor se nagyon.
2013. jún. 18. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi panaszod, akkor minek mennél?
2013. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennyitől ne "mennyél"
2013. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ragtapasszal úgy ragasszátok le, hogy a sebszélek a lehető legjobban illeszkedjetek, így sokkal kisebb lesz a heg, ami marad utána.
2013. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el, mert különben egész életedben ott lesz a heg. Aki elég kemény a gördeszkához, csak nem fél az orvostól? Egyébként valószínűleg csak lefertőtlenítik, és tesznek rá egy tapaszt, ami összehúzza a sebet, hogy szép legyen gyógyulás után.
2013. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 1cm-t még soknak mondtam még kisebb.
2013. jún. 18. 18:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem deszkázok csak melletem volt és pont engem kapott el. Bmx.ezek :D
2013. jún. 18. 18:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem fogják varrni? Mert én csak attól félek mert még sosem varrtam engem.
2013. jún. 18. 18:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Most 1 nappal később már összébb húzódott, egy kicsit gennyes. Már szét se van nyílva.
2013. jún. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!