Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare vagy Tommee Tippee...

Angelcare vagy Tommee Tippee pelenkatároló a jobb? Mi a különbség köztük? Melyiket tudtátok sima szemeteszsákkal is használni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fölösleges pénzkidobásnak találom ezeket. Mi az előszobába a babaszoba mellé letettünk egy lezárható kukát, bele zsákot, ott gyűjtjük a pelusokat, és minden nap levisszük, így nem büdös
2010. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Angelcare van.Ajándékba kaptuk.Nagyon drága volt bele az utántültő 2000ft/2 hétig elég,de egy sima nagy kukás zacsival tudod helyettesíteni.Így is ugyan olyan jó.Én szeretem.A másikat nem ismerem.

2010. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Istenem,melyik kezemmel rázzam jobban a rongyot...
2010. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9:28-as!

Ha nem tudsz a kérdésre normálisan válaszolni akkor miért írogatsz??Ha nem tetszik a kérdés ne olvasd el,legfőképpen ne válaszolj rá.

2010. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem rongyrázás kérdése "kedves"9.28-as.Angelcare légzésfigyelőt vettünk és ahhoz kaptuk ajándékba a pelenkatároló kukát.Mi is sima szemeteszsákot teszünk bele...
2010. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 9.28-as biztos szereti a kakis pelus "illatát":-)) Én is az angelcaret ajánlom, nagyon jó:-))
2010. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelcare van, sima szemetes zacsival is tök jó.
2010. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Akkor valószínűleg én is az Angelcare-t választom:)
2010. márc. 18. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem volt mind a kettö, de én jobban szeretem a tommee tippee-set. De ha sima zsákot akarsz belerakni, akkor szerintem lehet hogy jobb az angelcare-es. Habár sztem a másiknál (tt) is meg lehet oldani, de akkor elveszti az értelmét.

2010. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tommee Tippee jobban zár viszont drágább az utántöltő.

Mindkettő utántöltője 180 pelenka tároló kapacitású, csak a Tommee Tippee több műanyagot használ el ugyanannyi pelushoz ezért több műanyag van benne. Ezért drágább.

2020. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!